1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

aleytvhea

aleytvhea   , 90

from Humacao

Statistics

Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda jednostka, która choć raz w całym swym życiu miała styczność z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót wzięty z terminologii bankowej, który przeciętnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu termin kredyt bez bik.

W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te kluczowe terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, jaka została stworzona przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki aby strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr informacji do której dostęp mogą mieć tylko banki. Wchodzą do niej informacje o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy określonego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które odbieramy za poszczególne działania.
strona tutaj
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość osiągnąć bez analizy informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dosyć często mają zauważalne opóźnienia. Powinno się tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.
Kredyty dla zadÅużonych- szybkie wyjÅcie z dÅ