1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

chasatiity

chasatiity   , 79

from Humacao

Statistics

Pożyczka pod zastaw nieruchomości - prosta droga do dużej gotówki

dodatkowe środki
Już w tej chwili musimy stwierdzić, iż w ostatnim czasie zauważalne zamieszanie na naszym rynku ofert finansowych poczyniła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prym w statystykach prowadzi pożyczka pod zastaw nieruchomości. Znawcy wskazują na okoliczność, że coraz to szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zadłużeń poza systemem bankowym.

Dla nas jako dla długoletnich i zawodowych doradców kredytowych nie ma w tym jakiegokolwiek szoku. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję modyfikacji strategii udzielania kredytów przez krajowe banki. Dawno już minęły czasy, że kredyt dostawał właściwie każdy i to na tzw. „gębę”. Doprowadziło to do widocznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, to jest takich które to były w sposób nieprawidłowy opłacane. W tej chwili taktyka kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest względnie ciężkie i z tym powinno się wiązać to, że prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak nader atrakcyjna. PureVolume™ | We’re Listening To You

Pełno osób, które nie orientuje się w tematyce finansów jest w stanie z pewnością postawić pytanie „Czymże różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Kluczową różnicą jest to kto pożycza nam pieniądze. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim wypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Abstrahując od tego istnieją pokaźne różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona relatywnie mniejszymi formalnościami.