1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

dareknowaczek

dareknowaczek   , 36

from Bass River

Statistics

Deska twój drogi wynik do zamku

Więc co rozmrożone, można zamrozić ponownie, i plastikowa deska do przecinania nigdy nie potrzebuje być świeższa od drewnianej. Jakie mity pokutują wśród fanów meble hotelowe gotowania?FAKT: Mięso wyschnie tak bądź inaczej, bowiem jeżeli temperatura występuje 65 st. C, zaczyna intensywnie przepuszczać wodę. Eksperymenty wykazały, że wcześniejsze obsmażanie na patelni nie wpada na niniejszy bieg. Dlaczego ale takie mięso przekazuje nam się bardziej wymowne? To pozycja tzw. reakcji Maillarda, czy instalowania się węglowodanów z glikolami w dużych temperaturach. Przychodzą one m.in. na pokrywie mięsa podczas smażenia. Rezultaty tych odprawy chemicznych wzbogacają smak potraw, i gdy wezmą się do polskich ust, sprzyjają wydzielanie śliny. Także obecnie stąd obsmażone mięso przekazuje nam się bardziej jaskrawe, choć w prawd istnieje równie cienkie jak nieobsmażone. PAMIĘTAJ! Poszczególne efekty reakcji Maillarda – np. akrylamid – mogą egzystować rakotwórcze a pięknie ich unikać. Przecież jeśli wymagamy, by kawałek mięsa istniał gwałtownie zwarty po smażeniu albo pieczeniu, winni nie kroić go od razu, tylko przekazać mu „wypocząć”. W porządku wiązania włókna mięśniowe rozkurczają się i przejmują proporcja wody z powrotem.2. OLIWA ZAPOBIEGA ZLEPIANIU SIĘ SPAGHETTI MIT: Co stworzyć, aby podczas gotowania długi włoski nie plątał się w straszne pęczki? Powinien przydać do wódki, w jakiej go przyrządzamy, nieznaczną dawka oliwy z oliwek lub obrazu rzepakowego. FAKT: Taki brak nie jest cięższego powodu, ponieważ populacje owe są łagodniejsze od wody także zrywają się głównie na jej rzeźbie, natomiast włoski dobiera się z listy na łożysku garnka. Co niewiele, proces skręcania się spaghetti atakuje się blisko po postawieniu go do intensywnej wody także pielęgnuje około minuty. Wystarczy dlatego w niniejszym ciągu dodawać makaron, by oddzielić jego nitki. PAMIĘTAJ! Skrobia postanowiona w spaghetti wystaje się łatwostrawna natychmiast w temperaturze ok. 82 stopni Celsjusza. Zaś ostatnie zaznacza, iż nie musimy wkładać włoskiego go bulgoczącego wrzątku, aby wyprodukować cały wynik.