1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

davidwilcox

davidwilcox   , 29

from Athens

Show all Subscriptions (1)

Statistics

Hammaste valgendamine ribadeks

Hammaste valgendamine ribadeks on populaarne ja tugevalt turustatakse valgendamine toode, kuid seda lihtsalt ribadeks valgendada hambaid? Toimeaine valgendamine ribade kasutatakse paljudes erinevates valgendamine tooteid, kuid võib mõne õhukesteks ribadeks tõesti sisaldama piisavalt selle pleegitusainet saada teile valgem naeratus soovite? Kas geelid ja hambapastades efektiivsem kui ribadeks? Loe edasi ja saad teada.

Kas Hammaste valgendamine ribadeks tõeliselt tõhus juures valgendamine hambaid?

Erinevad hammaste valgendamine tooteid sulle erinevaid tulemusi olenevalt ja toimeaine kontsentratsioon valgendamine koostisosa, mida nimetatakse peroksiidi, mis on leitud toode. Üks kõige levinumaid käsimüügist kodus valgendamine tooted on hammaste valgendamine ribadeks. Valgendamine ribadeks on tehtud mitmeid erinevaid tootjaid ja väga erinevad kontsentratsioonid peroksiidi kasutada ja nende valgendamine tõhusust.

Tugevus valgendamine ribadeks sõltub peroksiidi leidub neid, mis ei ole alati nii lihtne öelda, kui see peaks olema. Sa tahad jääda mainekas bränd, mis on ADA kinnitatud parim ja ohutum tulemusi. Ebamugav kõrvaltoimed on võimalik iga valgendamine toode, mis kasutab peroksiid, nii maine brändi loeb otsides ohutu, kuid tõhus toode.

Parim valgendamine ribadeks võib anda olulist erinevust oma naeratuse ja valgendada hambaid mitu tooni, samas vähem efektiivne hammaste valgendamine kaubamärke, mis kasutavad vähem peroksiidi ei saa sa samu tulemusi. Kui oste valgendamine toode on oluline vaadata ülevaateid ja reitinguid, et teha kindlaks, milline toode osta.

Lühidalt, kõrge kvaliteediga marki valgendamine ribadeks, mis sisaldab olulist peroksiidi protsent võib valgendada kollane värvitud hammastega tõhusalt. Samas tuleb hoolitseda, kui ostetavad leida tõhus brändi, ja seal on kõrvaltoimeid olge.

Kuidas valgendamine ribadeks Võrdle Geelid ja hambapastades?

Üldiselt üks hammaste valgendamise toode on efektiivsem kui teine, kui see sisaldab suuremat toimeaine kontsentratsioon valgendamine koostisosa, peroksiidi. Valgendamine geelid ja ribad on nii üsna tõhus valgendamine hambaid, kuigi mõned geelid saab osta internetist, mis hõlmavad suuremat kontsentratsiooni peroksiidi kui enamik valgendamine ribadeks. Kuna aga enamik valgendamine geelid kasutada karbamiidperoksiid ja kõige valgendamine ribade kasutada vesinikperoksiidi nende toimeaine, muutes otseselt võrrelda kahte ei ole nii lihtne kui võrrelda peroksiidi protsent tootega kaasas.

Enamik valgendamine hambapastades ei sisalda peroksiidi, kuid on ka erandeid, mis on väärt, kuid selle asemel tugineda abrasiivid nagu soodat ja ränidioksiid kraapimiseks plekke väliskiht emailiga. Negatiivne külg, et hõõrdumisele on see, et liiga palju saab eemaldada emailiga alates hambaid, neid kahjustamata ning nende tundlik ja aldimaks värvimist. Seetõttu soovitan ma vältida kõige populaarsem valgendamine hambapastades ja kasutades brändi, mis sisaldab peroksiidi lisaks piiratud koguses õrn materjale.