1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

davidwilcox

davidwilcox   , 29

from Athens

Show all Subscriptions (1)

Statistics

Prairie Strategie majetku sloužícího k Nekomplikovaná Stávající

Váš druh Prairie struktury postupoval přes promyšlené řemeslného designu a stylu spolu s rozvojem což převládala od počátku v roce 20. sto. Váš Prairie strategie vlastnictví móda může být téměř zaměnitelné s použitím Čestný Lloyd Wright, ačkoli několik návrhářů - včetně Louise Sullivana - navíc nabídla současné módy. Váš postup v Prairie ústavu může být téměř všechny nápadný uvnitř mnoha případech jsou k dispozici v blízkosti místa zahrnujících Chicagu, kam Wright, Sullivan, spolu s jeho nebo jejími žáky namáhavé. Jako příklad lze uvést vaše bojová umění spolu s produkty ovlivní asi Čestný Lloyd Wright je v celé 1889 studio místnosti spolu s domácností po celém parku Maple Car, Illinois tak viditelné. Následující převést do sto rok hodně Wright sídel skončila vytvořil regionální což zvýraznit vaše výkonu s progresí, zahrnujícím design Prairie a styl.

Která se skládá z masivního profilu spolu s čistými up kolekcí, Prairie módní struktura skončil být novým impulsem odolný proti přehnané, opulentní viktoriánské struktury spolu s nulovými komponenty strategií majetkových normální zpožděný devatenáctého sto let. Myšlenka vznikla přímo přes bojová umění spolu s Výrobky přesvědčení zahrnující lásky zahrnující design a styl, spolu s řemeslnou vnitřní nastavení. Čisté zdroje, dřevostavby včetně pravého dřeva podlahových ploch spolu s masivním dřevem exteriéry, skončil využita pro výrobu, a také skončilo dobře známé týkající se přesně to, co tito lidé byli. Tam byl nový hladký kříž přes skrz přenášení signálu prostřednictvím out-of-dveře pro vás uvnitř vašeho domova skvrny.

Obrys z tvorby skončil být prodloužena spolu s minimálním použitím hluboko vsazené, převislými okapy, spolu s rozsáhlými potažených verandami. Druhé množství by mohlo být zavěšena kolem snižovat množství zvýšit svou čtverečních videoklip s žádným zvyšováním své domovské stopu. Ukončení nový bungalov módu, váš Prairie módní zvýrazněna středozápadní místní dopad na plus navržený své stylizované, Japonsko aspekty, které jsou společné právě teď. I když se často dobu, frekvence stropních sbírek skončil sedlová, valbová s nízkým obsahem domovy skončil další rys zahrnující Prairie módu. Různé další exkluzivní design a styl aspekty začlenit dokořán, streaming místo na vnitřní straně na rozdíl od mnoha menších, hranatým apartmá; a také pevné, horizontálně orientovaný, asymetrický fasády. Ozdůbky zahrnující Dvoukřídlá skleněná okna stisku nové přímé detaily, které zase o něco napodoboval Japonsko Shoji okna obrazovky, spolu s což v kombinaci s horizontální úhel. Obrovská snímek obrazovky spolu s posuvnými mimo silnici víno vchodové skleněné dveře praskání otevřené na terasu skončil navíc rozšířené. Obrovské zdivo mola uznal své verandě domovy, spolu s non-funkčním zařízením skončil být zachován, aby vaše nejmenší.

Vzhledem k tomu, aby čestní Lloyd Wright je příležitost, dřevostavby na klíč to fenomenální National módy byly integrovány do různých jiných nejnovějších variant. Jejich počáteční inkarnace skončil být společný pouze před zastávky zahrnující celý svět válčení Můj manžel a já, pak idea bledý přes aréně. Nicméně i se svým malým životem, vaše Prairie módy byly použity rovnou do různých současných druhů. Mnoho částí Prairie design a styl módy skončil Znovuzrozený ve druhem rnch vašich 1930. Asap rezidence vyvinutý o sto let dříve uvnitř Prairie módní mají velmi módní nemovitost připravit vizuální přitažlivost. Proto je poměrně objevit Prairie dopad na celém vzorů, které má novodobou lidovou mluvu.