1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

davidwilcox

davidwilcox   , 30

from Athens

Show all Subscriptions (1)

Statistics

kalem standı

Hayatımızda oldukça önemli yer kaplayan kalemler bizlere ulaşmadan önce bir çok işlemden ve kontrollerden geçiyor ve bize bu işlemlerin sonunda ulaşıyor. Üretilmiş olan kalemler bizlere ulaşmadan önce üretim aşamasından geçtikten sonra toptancı bayiye gidiyor ve ondan sonra bizlere ulaşması için genellikle kırtasiyelere gönderiliyor. Peki bu kırtasiyelerde kalemler nasıl satılıyor ,? Kırtasiyelerde kalemler hangi bölümde satılıyor?

Kalemler kırtasiyelere uşaltıktan sonra kendilerine ait olan, kırtasiyelere de üretici kalem firmasının sağladığı veya kırtasiyenin kendisinin yaptırdığı stantlar üzerinde bizlere sunuluyor.Bu stantlar tamamen pleksi malzemesinden imal ediliyor. Standların ana malzemesi olan pleksi renkli veya renksiz, saydam,yarı saydam ,veya geçirgen olmayan türleri olduğu için bir çok sekilde kalem stantları karşımıza çıkıyor. Kalem stand larının pleksi malzemeden yapılış nedeni ise camdan veya mobilyadan kat ve kat dayanıklı olmasıdır. Kalem stantları sürekli dizayna göre yer değiştirebildiği için olası düşme ve yıpranmalara karşı pleksi malzemesinden imal edilerek kullanılıyor.

Kalem stantları çoğunlukla renkli ve dizayna uygun şık bir görünüme sahiptir.Bu görünüme sahip olmasının nedeni ise yapılan malzeme yani pleksi olmasıdır. Pleksi malzemesi her renkte ve her şekle uygun üretilebilmektedir. Pleksi den üretilen kalem standları bulunduğu ortam içerisinde oldukça kaliteli, şık ve güzel bir görünüm oluşturmaktadır.  Pleksi malzemesinden sadece kalem standı değil bir çok ürün standı da yapılmaktadır.Örneğin masanızın üzerinde duran kalemliklerin çoğuda pleksi malzemesinden imal edilmiştir

 6483385774410259258.jpg