1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

dazzlingwa433

dazzlingwa433   , 44

from Galesburg

Statistics

pov7276

Alfa je Klutz

Jako všichni opustili jídelnu, Nekko vstal a šel do kuchyně. On poslal všechny ven po dezert byla podávána, ale oni se vrátí za hodinu dokončit svou práci. To bylo něco, co musel udělat sám.

Rychle nalil dva šálky teplého čaje, který byl čerstvě vyrobené před odešel sluhové. Jeho vědomí bylo bití na něj za to, co se chystal udělat, ale neměl na vybranou. Zvedl ruku, když viděl, jak se drápy rostla a pak rychle plátky do dlaně. Krev sdružených v dlani, než se nechat kapat do jednoho z šálky. Ačkoli jeho krev by nezpůsobilo žádnou újmu na Jenna když ji vypil, pomůže to jeho věc, a to bylo vše, na čem záleželo mu právě teď.

Zpět ve studiu Jenna tiše s Emily. "Když chceš jít do města dělat historické turné?"

Emily si myslel o tom na chvíli. "No, budeme tu celý týden, takže myslím, že můžeme dělat to pozítří, jestli je to v pořádku s tebou?"

"Jistě, by měla být zábava. Miloval jsem to minule jsme byli tady a bych opravdu rád vracet a osvěžit svou paměť." Prohlídky byly nejlepší část své poslední dovolené zde. Slyšení se na staré město uhlí a jejich návštěvy bylo něco, co ona nikdy nezapomene. Učení bojů a viděl zkázu, která projela starých uhelných městech bylo jako znovu prožívá ji.

Nekko vstoupil pak nesl tác se dvěma šálky čaje a dvě sklenice whisky a posadil je na stolku. Dal každému dámě svého šálku, pak vzal svůj bourbon a posadil se vedle Jenna odchází Chad, aby se jeho vlastní sklenici. "Tak Jenna, jste se rozhodli, co děláš zítra?"

Nekko sledovat, jak se napil svého čaje, pocit vzrušení cestování přes něj, když tráví svou krev. "Myslím, že budu pracovat na své deky během dopoledne, a pak se vydat na pěší túru s Emily po tom."

Nekko jen přikývl a sledoval ji pít více ze svého čaje, nikdy odtrhl oči od ní, nebo péči o to, co se děje s Emily nebo Čadu.

"Takže pan Paxton..."

"Prosím, Jenna, zavolejte mi Nekko."

"Velmi dobře, Nekko." Začervenala se, jak řekla jeho jméno. "Je tam nějaké místní mýty a legendy, které jsou zajímavé,"

Nekko jsem o tom chvíli. Mýtus říká, jak by zjistil, že jeho kamarád, ale určitě to byl jen mýtus, protože ona byla tady. "Je tu něco."

Vzala si další doušek čaje a čekala, až i nadále.

"Naše místní legenda praví, že tyto kopce jsou domovem vlkodlaků." Zarazil se, když viděl její výraz překvapení. "Těžko uvěřit, že je to tak?"

Jenna byla tak zabraná do příběhu, že spolkl zbytek svého čaje, aniž by přemýšlel o tom. "Vlkodlaci?" Znělo to jako něco z příběhu, hororu.

Vezmeme-li šálek z ní posadil ji na stůl. "Ano, vlkodlaci. Legenda říká, že vlkodlaci se potulují tyto kopce a mít stovky let. Jistý vlk, alfa nebo vůdce, tráví svůj čas hledáním svého druha."

"Mate?" Nebyla zcela jist, co to bylo.

"Hmmm, ano. Jeho kamarád. Jeden člověk na světě, který mu hodí. Měla by být druhá polovina jeho duše, a aby ho dokončit." Vysvětlení znělo neúplné i na něj, ale jak jinak by se mu to vysvětlit. V okamžiku, kdy chcete, okamžitý lásku, bylo to jako nic, co kdy zažil předtím. "Každopádně je malý verš, který se dědí z generace na generaci, který je založen na legendě."

"Víte, verše?" Byla naprosto fascinovaná.

Ano, udělal. On to věděl lépe než on věděl, že sám sebe. Verš byl napsán pro něj a sám sebou. Byl to těžký mrak, který visel nad hlavou z generace na generaci, kletbu, která mu zůstala v agónii přemýšlel a čeká.

Čekal jsem, teď jsem udělal

Zimní minulost a léto začalo

Sejdeme se na místo, kde všichni milovníci leží

Pro času se promrhá a smrtelníci umírají.

"Ne, já si to nepamatuju." Nechtěl to říct, chtěl doufejme, že se to splní ní, aniž tlačí ji do něj nějakým způsobem.

Zklamaný, se obrátila k Emily, všiml poprvé, že nechala na nějakém místě s Čadem. Zajímá vás, kolik to bylo, že se podíval na staré pendlovky, který byl na protější stěně a http://www.idatingnet.com/lusting.html všiml si, že byla skoro půlnoc. Zalapala po dechu. "Oh, jsem si neuvědomil, to bylo tak pozdě. Měl bych se dostat do postele." Stojící rychle, že zakymácela trochu z nohou jít spát.

Nekko ji chytil proti němu dřív, než mohla spadnout. "Jsi v pořádku?" Jeho zájem byl zřejmý. Nebylo by to nic dobrého pro ni spadnout a zabít sebe před jeho plány byly kompletní.

Znovu se začervenala. "Ano, jsem v pořádku. Jsem jen unavený." Odtáhla se narovnal se a vykročil ke dveřím. "Dobrou noc pane Paxton."

"Nekko." Zašeptal k ní, sledoval každý pohyb ona dělala.

"Nekko." Dala mu uspokojení sluchu jeho jméno na rtech, než utekla z místnosti. Upřímně řečeno, muž byl příliš horký, aby se člověk.

Nekko sledoval, jak odchází, chce, aby ji následoval do postele, ale věděl, že to nebyl čas. Počká, a když usnula, že by se dokončit tuto část tohoto plánu v naději, že to fungovalo tak, jak měl v úmyslu.

Konečně ve svém pokoji, Jenna šla do koupelny pro teplé lázni. Upřímně řečeno, mohla by se použít na bydlení v místnosti jako je tato. Jediná věc je, že kdyby měla pokoj, jako je tento, by mohla nikdy opustit.

Potopení do vany plné bublinek, že vzdychl. To bylo přesně to, co potřebovala, dlouho máčet zmírnit napětí, které se zdálo, vybudovat uvnitř již byla za přítomnosti Nekko je. Ale ona si začínala myslet, že by mohl být trochu blázen. Jaký typ člověka opravdu věří ve vlkodlaky? Když je ve filmech a četl o nich v knihách je jedna věc, ale upřímně věřit, že existuje? No, to byla další věc úplně. Bude prostě muset udělat místo, aby se vyhnuly ho v budoucnu, až se vrátila domů.

Lázně zázraky na její bolavé svaly a v době, kdy se dostala ven byla vyčerpaná a bolesti se dostat do obrovské postele. Upřímně řečeno, bylo tam něco měkčí na světě?

Nekko čekal za dveřmi, které spojovaly jejich pokoje dohromady, čeká na její dech, aby se stal i ve spánku. Slyšel každý krok ona dělala a každý zvuk, který přišel z úst. Když zasténala rozkoší z vany byl sotva zůstat na své straně dveří. Ale nakonec věděl, že ona spí, jí dýchal ještě rytmus, který ho kreslil na posteli. Byla natažený pod deku, zcela na které se vztahuje deku hodně k jeho hrůze.

"Jenna". Zašeptal do tmy, touží po ní otevřít oči a vidět ho.

Setřást své myšlenky, pomalu se posadil na okraj postele a položil ruku na temeno hlavy, hladil její jemné kadeře a mumlal tiše. Povzdechla si a přitulila se k němu, což ho nutil, aby natáhnout vedle ní a vytáhněte ji v náručí.

Byl obsahu. Pocit z čistého klidu a úplné blaženosti ho naplnila. Zavřel oči a představoval si, jaké by to bylo probudit se do její usmívající se tvář a být schopen se jí dotknout kdekoli chce.

S vědomím, že to bylo k ničemu, tam sedět a představte si, Nekko vytáhl jemně pryč. Krájení prst na jeho dráp rychle přejel malou kapku krve na rtech. Sklonil se, že si promnul krevní potažené rty o její. "Jenna..." Touha byla nepředstavitelná.

Byla snění, musel snít, protože nic jiného smysl. Poslední věc, kterou si pamatoval ležel v posteli, jen teď být venku za úplňku a oblečená v noční košili levandule, která tekla kolem ní.

"Jenna..." Byl to šepot ve větru.

"Kdo je tam?" Zeptala se, vyděšená najednou.

"Jenna..." zašeptal znovu hlas.

Byl to známý hlas, jeden doufala, že není slyšet až do dalšího večera. "Nekko?" Ale to nemůže být. Ona by ani ve snu nenapadlo o někom, že právě potkal by to? I kdyby to byl nejžhavější muž na světě.

"Jenna..."

Byla zlobit. Pokud by to bylo Nekko mu bylo lépe vidět sám brzy, nebo že se chystá převzít kontrolu tohoto snu a poškodit ho tělesně.

"Jsem tady."

Otočil ho viděla. Stál jen pár metrů od ní, oblečený v nízkých jezdeckých džínách a rozepnuté košili. Zcela zasněný, což dává smysl, protože to byl její sen.

"Dovolte mi, abych tě miluji."

Opravdu? Um, ok. Chlapec, ach jo. Je to lepší, než zmrzlina!

Šel pomalu k ní, aby jí šanci spustit, pokud si přála. Zastavení dech z ní natáhl ruku a vzal její obličej. "Jsi tak krásná. Všechno, co jsem kdy snil a já jsem snil o vás po celá staletí."

Zadržela dech a sklonil své rty na její čelo, jemně je třel její kůži. Pomalu mu dělá jeho cestu dolů po tváři a do koutku úst. Ona chytí dech na pocit rty tak blízko k ní.

Najednou se pohybuje ruku pryč od její tváře a pochopí šíji, hrubě ji táhne blíž. On se setká s odporem, když se jeho rty dotknout její. Jejich jazyky se setkají v svůdný tanec, boj o kontrolu, bitva Jenna byl odsouzen k prohře.

Rukama začal přemýšlel nad svým tělem, se snaží, aby ji blíž. Zasténala proti jeho ústům. "Prosím." Zašeptala k němu.

Vytažení poklekl u nohou. Rukama uchopila konec šatů a vytáhl přimět to, aby roztrhat centrum. Vůně jejího vzrušení naplnil nos, a pohled na její holé kundičky ukradl dech. Vzhlédl hleděl jí do očí, když skončil trhání spodní část šatů. Opět stojí, on couval ji, dokud se dosáhlo mýtinu mechový. "Lehni si na mě." Nařídil.

Třásla se, když je stanoveno, nohy ji sotva podporu. Chtěla to, chtěla ho, dokud se skoro ochutnat. Její tělo chvěla, kde se jí dotkl na kotníky a pomalu proklouznout nahoru.

Jeho rty převzal, kde začala jeho ruce, políbil jí kotníky a pomalu sledování každé krevní žíly, protože cestoval zvedla nohu. Zaplatil pozornost na kůži za kolena, což způsobuje její chvění zvýšit. To bylo zřejmě citlivou oblast pro ni. "Psst, mám vás dítě." Pohybující se výš, jeho jazyk pohladil její vnitřní stehna; cítil teplo její kunda proti jeho obličeji. "Budu tě ochutnat teď. Jste připraveni na mě?" Cítil, že je.

První chuť jí bylo nebe. Byla sladká na jazyku, což způsobuje jeho ústa vodou pro více informací. Hučení spokojeně cucal na její klitoris přimět ji, aby čerpadlo boky proti němu. Sklouzl prst uvnitř ní najít hřebeny její potěšení zóny. Klepnutím na to, že pokračoval v lízání a sání na její klitoris. Pocit kapaliny sestavení uvnitř její pochvy se zastavil.

Fňukala. "Co...?" Byla zmatená a zoufalá.

"Nejsem připraven k ještě cum." Popadl krk šatů roztrhl ji od jejích ňader. Byli dokonale kulaté a naklonil se skořicí barevné bradavky, které prosil, aby se olizovat. "Nebudete cum, dokud jsem ochutnal každý centimetr z vás." Jeho hlas byl drsný.

Naklonil se nad napadl její bradavky sání je hluboko http://dating.about.com/od/adultdatingsites/ do úst. Jejich svraštělé na jazyku, jak zasténala v nouzi. Pronájem prsty Zajímalo by mě zpátky do její mokré kundy, rychle měla její úhyn na zemi, prosit o víc.

"Prosím!" Nemohla vystát. Její vnitřnosti byly v jednom ohni potřebují ho v ní, se jí dotýká. Potřebovala jeho tah, potřeboval tření.

Odtáhla se od něj, natáhla se unsnap kalhoty. Boule skrytý za zipem byl masivní a poněkud zastrašující k ní. Zasyčel vydechl, když hřbetem ruky otřela o jeho penis, a vybídla ji. Tahání ho, ho jemně držela v ruce jen podíval na zářící hmoty. Pro něco, co bylo tak ošklivé, že dal tolik radosti.

Naklonil se jí olízl špičku, chuť precum vyplněno ústa. Normálně by byly vzbouřili o tom, ale jeho chuť se nepodobá ničemu, co kdy ochutnal předtím. To bylo mírně sladká, a jen trochu slané. Bylo to návykový. Sání jeho penis do krku, když ho dojí více, pomalu sání na něj, zatímco ona se pohybovala nahoru a dolů na jeho obrovské člena. Je snadno muselo být deset palců, ne-li více.

"Ne, ještě dítě." Řekl, že předtím, než tlačit záda a posuvné mezi její nohy. "Potřebuju tě."

S jedním rychlým tahem seděl v ní. Pocit z její kundičky roznýtování kolem něj bylo téměř víc, než dokázal vzít. Začal strkat na nesnesitelný tempem; spěchá k propuštění začal její ústa. Čím více se přestěhoval více zasténala. Hlasitější a hlasitější hlas dostal, když se vzepřel do ní. Plácání bradavky, on se pohyboval rychleji v ní, ona pláče zvýšení objemu. Cítil, jak se její kundička svírá znovu připravuje na orgasmus, který byl stále blíž.

Zastavení, rychle vytáhl z ní a otočil ji znovu. S její zadek mu čelem udeřil zpátky do ní. To vše trvalo. Její svaly sevřely znovu a znovu kolem jeho penisu, zatímco ona tlačil zpět k němu. Její výkřiky radosti odráží v uších. Vrčí cítil jeho svah semen uvnitř jeho koule a jedním konečným tahem to uniklo, záplavy její kundu. Cítila každý prcek jako tah způsobuje ji znovu cum.

Zhroutila se na zem pod ním těžce oddychoval a omámený ze síly jejího orgasmu. Cítila, jak ho sjet z ní, takže ji zpět porodila vítr, který stále foukal tiše mezi stromy.

Přitáhl ji k němu, "Pamatuj si to vždycky." Zašeptal jí do vlasů.

Spokojený Nekko vzdálil od postele. Díval se, jak sténal a házel na posteli mumlá ve stále stejných jeho jméno. Bylo to velmi uspokojující. Opravdu si přál, aby věděl, co se zdálo, ale věděl, že to o něm bylo stejně dobré. Mohl by ještě cítit ji cum ve vzduchu, je to vůně, že by se nikdy nezapomene.

Nechtěl ji opustit, ale on věděl, že teď potřebuje její zbytek. Měl v úmyslu to udělat každý večer, dokud ho přijal, a noc po noci, která by mohla být únavné.

Palming svůj balíček přes jeho džíny zasténal. Nemyslel si, že by mohl vydržet mnoho dalších nocí to. Jeho penis byl plný k prasknutí a on nebude mít verzi, než to bylo dáno jí. Ale teď měl další plány, jak vydělat. Potřeboval, aby si ji sám znovu, aby ji otevřít až k němu, aby vztah mohl vzkvétat. Ale víc než to, že právě on ji potřeboval, v jeho posteli, v náručí, jen tam dobrovolně ve svém životě, ale jen týden, jak to udělat. Zdálo se to nemožné, ale on byl na tuto výzvu.

Jenna se probudil pocit zcela vyčerpán. I když spala celou noc nespala dobře. Kdyby byla doma, že by se převrátit a jít spát, ale ona opravdu potřeba pracovat na deky. Také chtěla prozkoumat důvody bitové dnes před výlet.

Vstala, šla vzít rychlou sprchu. Po oblékání a zamířila ven ze svého pokoje dolů po schodech. Z nějakého důvodu byla vyhladovělá a zoufale potřebuje šálek kávy.

Všichni už na ni čekal v jídelně.

"Ach, krásná Jenna, tak ráda, že jste se k nám připojil." Nekko řekl, když vstal ze židle, aby ji doprovodil na židli vedle něj. "Jsem rád, že jste tady."

Jenna se začervenala. Sen byl stále ještě příliš živé v její mysli. Poděkoval mu tiše posadila a zvedla šálek s kávou, která již měla kávu v něm.

"Tak co děláš dneska Jenna?" Zeptala se Emily s obrovskou doušek svého pomerančového džusu.

"Chtěla jsem pracovat na Nekko je prošívané dnes, ale já opravdu chci udělat nějaké zkoumání některých před naším výlet dnes večer. Takže budu asi prozkoumat některé po snídani a pak už jen zůstat až později večer pracovat na deky." Znělo to jako dobrý nápad k ní.

Ale Nekko nesouhlasil. Kdyby zůstala vzhůru, že by mě ani nenapadlo. "Nemusíte pracovat na deky, když jsi tady. Mně to nevadí vůbec." Bylo mu jedno, jestli ho nikdy dostali deky tak dlouho, jak se dostal k trávit čas s ní.

"Děkuji vám za to, ale musím. Slíbil jsem si, že se jim do konce měsíce, a nikdy jsem porušit slib." A to by bylo dobrý důvod, aby se mu vyhnul.

Sluhové přišel poté a nastavit snídaně formou bufetu pro ně těšit. Jenna se snažil čekat annonce seznamka na ostatní, jak opravit své desky dřív než ona, ale Nekko by se nic z toho. Nakonec dává se do vůní slaniny, vstala a pevně sama talíř.

"Víš, Jenna, pokud chcete, můžu vás vzít kolem památek, pokud si budete přát. Jsem velmi blízko do historického společnosti a že by jedno, jestli jsme měli osobní prohlídku." Chcete-li být zcela upřímný, že financované na historické společnosti, a dal jim všechny své informace. Je to všechno znal osobně tak jako tak.

"Rád bych to. Děkuji." Ona odpověděla, ještě předtím, než svou pozornost zpátky ke svému talíři. O několik okamžiků trvalo, než znovu promluvila. "Jsou ya'll stále pokračuje rafting dnes Emily?"

"Jasně, jsou. Jsem super nadšený." Byla opět zářil. Zdá se, že i Chad měl dobrou noc.

"Jen si dejte pozor v pořádku?"

"Ty piš."

Bylo to nedlouho před snídaní bylo provedeno a každý odcházel z domu jít o jejich plánech. Jenna čekal u dveří pro Nekko. "Jste si jistý, že nejsem, která vás z ničeho důležitého?"

Nekko jen zasmál. "Jsem si jistý. To bude mnohem příjemnější strávit den s vámi na rozdíl od strávit den dělat papírování." Ohlašovat ji ven, když jí pomáhal do jeho auta. To by mu trvat dlouho, než se na místo, kde chtěl začít turné. Starý dvůr domu.

"To je Fayette County Court House. Byl postaven v letech 1894-1895."

Jenna naslouchal, zatímco Nekko mluvil. Ona prostě miluje historii. Ačkoli oni byli u soudu za hodinu, je to pocit, pouhých pár minut.

"Teď se chystáme na uhlí města Elverton. To je jen ničí nyní, ale při pohledu na zříceniny je snadné vidět vznešenost, jaké to kdysi bylo. Elverton byl kdysi jedním z nejvíce prosperujících měst uhlí kolem a byl jedním z mála uhelných městech, která měla svůj vlastní poštovní úřad. Bohužel ruiny jsou dost daleko zpátky do lesa a budeme muset zamířit do mých stájí, takže můžeme jet k němu. "

Stabilní? "Jedeme na koni?" Sotva to vydržet. Milovala jít jízda na koni. Na jeho kývnutí vyjekla a vrhla se na něj, aby ho obejme. Nezáleželo na tom, že jel, nebo ne.

Nekko jen zasmál, ráda, že byla tak uvolněná kolem něj. "Jsem rád, že jste rádi, o tom." A pocit z ní v náručí stálo možné nehody auto, které by mohly nastat.

"Děláš si ze mě srandu? Miluju jízdu!" řekla usadil zpátky do svého křesla. Byla víc nadšený koni, než jí bylo asi vidět městské uhlí ruiny.

"No, pak je to dobrá věc, kterou jsem jim jezdečtí koně pro nás, než jsme odjeli. Nemělo by to být tam budeme dlouho předtím.

Zbytek jízdy Jenna sotva uslyšel, co řekl, byla moc nadšená jak jezdit na koni.

To nebylo dlouho předtím, než byli zpátky na WolfRun Ranch a ve stájích. Sotva ovládnout dost dlouho na to Nekko ji představit.

"Tato krásná dáma je květina. Ona je velmi jemná a dám vám pěkný i jízdu."

Jenna jen přikývla, nemohla se zdá, že o nic jiného, ​​než nic, ale dostat se na toho koně.

"Pojď sem, a já pomůžu vám ji namontovat."

Vrhla se k němu, pro jednou to pocit plachý a nemotorný. To bylo to, co chtěla co nejvíce z této dovolené; jízda na koni.

Nekko ovinul ruce kolem pasu, ráda, že se ani jeden z těchto typů dívek, které hladem sebe být hubená. Měla maso a maso bylo přítel každého vlkodlaka. "Budu tě zvednout na napočítám do tří. Hoď si nohu na druhou stranu, když jsem to tak, že si ji obkročmo." Nemyslel si, že poslouchá. Její vzrušení bylo zřejmé a nakažlivě.

Ji zdvihu, ona se poučil. Měl pocit, že ona anglická seznamka měla jel před její pozice byla dokonalá a ona byla velmi uvolněná. To bylo dobré, protože tratě byly drsné města Elverton uhlí.


Back In Time Ch. 07

Děkuji za nádherné komentáře a zpětnou vazbu. Je mi líto, že někteří z vás nejsou spokojeni s myšlenkou, že Isabel má dva kamarády, ale to je místo, kde mě moje představivost vedla.

Doufám, že se vám bude líbit na novou kapitolu.

Tato kapitola byla upravil CaptainsSiren; omluvte prosím, co může sklouzl po mém upozornění. Em>

~ ~ ~ ~ ~

Isabel uchopil rukou svých dvou manželů a ujal se vedení k jejímu požáru.

Lidé byli díval se na ně, zatímco ona šla ruku v ruce se svými kamarády, a mnoho závěsy se otevírá, aby kmen mohl získat lepší pohled na scénu. Dokonce i rozumu, které postrádaly jakoukoli telepatie, bylo jasné, že její žaloba byla schválena.

Prostřednictvím jedné z otevřených záclony zahlédla šéfa, který se setkal s jejím pohledem. Věděla, že by to mohlo být odvážný krok, ale podíval se mu do očí a uchopil do rukou Merk a Bren těsnější. Šéf jí dal půl úsměv a kývl hlavou, spustil záclonu do svého obývacího pokoje.

"Dobře. Jen jsem dostal schválení od vysokých úřadů... "nedokázala zastavit úsměv, který objevil na tváři, a že je třeba mít fyzický výstup pro její dobrou náladu se jí projít rychleji.

Po několika vteřinách, které byly před jejím obývacím pokoji, a tentokrát Isabel otevřela opona a vstoupil jako první. Bren přišel, následuje Merk, a zavřela opona.

Uvnitř bylo tepleji; Oheň hořel vysoká, osvětlení prostor s teplým světlem.

Podívala se na své kamarády, "Ne, ne jen některé náhodné muži. Jsou to moje... "V duchu ochutnal slovo důl, myšlení v množném čísle, a Bren jí pobaveně zavrčel. Merk tam stál a nevěděl, co by měl dělat.

Podívala se na Bren,

"Je tu něco, co musím říct, že je to tradice?"

Myslel si, že se na chvíli, "Já si nemyslím, že všechno, co je zapotřebí. Teď už je jen na vás, podělte se o své tělo s námi. Nic jiného," řekl, a Isabel zamrkal.

"Dobře... budu muset být kreativní a pak..." uvažovala, co chtěla udělat jako první, a pak se ušklíbl na Bren před vydáním Merk přátelský úsměv.

"Merk, svléknout, prosím, chci, aby si pohled na své tělo."

Merk bezprostředně následuje její návrh, a Bren, aniž by bylo řečeno, kopírovat jeho pohyby. Isabel přistoupil blíž k Merk a se blíže podívat na jeho svalnatý stavět.

Byl podobný výšky až Bren, ale byl asi rok nebo dva starší. Stejně jako Bren let, jeho tělo bylo velmi svalnatý, ale měl objemnější stavby; jeho biceps a hrudník jsou širší. Také Merk měl více jizvy na jeho těle. Režírovala oči na jih, aby zjistil, že jeho penis zdál silnější než Bren je, když Merk byl jen částečně vztyčené.

Pod jejím pohledem růžový kus svalnaté tělo ožil a začal tvrdnout.

Isabel cítil dotek Bren ruce na jejích vazeb, a dovolil mu, aby se svlékla. Položil jí vlasy zdarma, a Merk se dotkl její vlasy, když to byla uvolněna.

"Isabel, máte nádherné vlasy. Vypadá to, že při zatažené noci." Udělal kompliment, a ona se začervenala.

Merk pokračoval dotkl její tváře a krk, jako by byla křehká porcelánová. Bren vykročil za ní a třel svůj penis na její zadek tváře, jak se jeho ruce začaly hrát s její bradavky.

Opřela se o jeho pevné hrudi, když mu olízl ucho, a pak řekl Merk, "Má vlasy, jen na hlavě, dotkněte se její kundička zjistit, jak měkké, že je."

Merk se podíval dolů a prsty se dotkl její pahorek, zvědavě zkoumá nahou kopce.

Bren kroucené bradavky, a ona se prohnula rozkoší; "Roztáhni nohy, Isabel, a ať Merk viz naše díru."

Poslechla a Merk poklekl, aby lépe viděl její kundu. Když Bren povzbudivě přikývla, dotkl se její nižší rty a třela klitoris s jeho mozolnatou palcem, takže jí třesou touhou, zatímco Bren byl prakticky dojení její prsa.

"Lidské muži jsou mnohem menší než my, takže než jsme šukat kundičku jsme ji musí připravit," informoval Bren. Merk se díval, fascinovaný na to, jak její kundička se snažila uchopit prsty. "Ona také nechce být v prdeli s prsty, zatímco její potěšení nub je na hovno. Lízat ji a uvidíte, co to je radost ji ochutnat."

Bren penis byl teď úplně tvrdé, a byla posuvné mezi její zadek tváře, zatímco jeho silné ruce hnětl její ňadra.

Isabel cítil její pochvy další navlhčit, a Bren a Merk oba vdechování. Pocit BREN je precum na její zadek ukázal jí na mysli právo; byl připraven ji šukat.

Merk chřípí se mu třásly, když začal sání a štiplavý na její klitoris, takže jí uchvácen touhou. Jeho pravá ruka se mezi nohy, a protože jeho jazyka, Isabel si nevšiml, když mu uklouzla tři prsty uvnitř ní.

Ústa na její klitoris a na krku se jí zatočila hlava a ona pochopila Merk vlasy, sténal rozkoší. Byl teď ji sání více brutálně, a jeho prsty se pohybovaly soutěžním klání uvnitř vagíny. Ona měla její první orgasmus, když se trochu na její klitoris a z ní téměř vyskočit z blaženosti.

Skus následovala série jemných olizuje, a ona cítila, jak taje kolem jeho prstů.

Najednou Merk se zastavil, a Isabel prudce ze svého maxima, proč to udělal. Uchopil její stehna zároveň jako Bren chytil ji kolem pasu a držel ji pevněji. Dali ji na posteli s roztaženýma nohama a visí nad Merk ramena. Bren sklonila hlavu a představil svou kapající kohout na rtech. Bez váhání Isabel se vztahuje na hlavu jeho penis s pusy a začal sání precum s chutí.

Bren ji chytil za vlasy a začal brát hlubší vrhá v ústech, takže ji pohřbít její nos do jeho velké koule.

Merk, stále klečela na podlaze, zvedl hlavu a podíval se na Bren kurva Isabel ústa, ale držel prsty si hraje s její kundu a klitoris.

"Má ráda, když jste uvnitř úst?"

Bren zavrčel v odpověď, pohřbívat sám koule hluboko. Merk podíval v úžasu nad pohyby krku, což znamená, že Bren byl nyní kolem jejích mandlí.

"Isabel zbožňuje pocit, můj penis kurva její krk, ale to, co se jí líbí ještě víc je, když jsem nalít svůj cum uvnitř a nechat ji pít. Ona se vždy snaží, aby to všechno spolknout..."

Uchopil její hlavu a začal kurva ji skoro brutálně, ale neměl přestat mluvit, "Ona je tak horký a uvnitř hladká, a její jazyk je neuvěřitelné. Nevím, co se mi líbí víc, kurva její píči nebo ústa! Budete to vidět sám sebe, ale když se kurva ústa, dejte pozor, aby přestávky mezi stále hlouběji, takže ona může mít vzduch. A... "strčil dopředu, sténání," hrdlo je úžasná. To ždímá kolem se vám líbí Druhá ústa. pocit je těžké popsat, zvláště když jste Cumming se jí v krku vás dojení... "zalapal po dechu, a kývl na Merk, který ho pozoroval, uchvácen.

"Ty rád její vkus?"

"Ano, ona chutná sladší než cokoliv, co jsem kdy poznal. Mohu ji šukat teď?" zeptal se a podíval se na její kundu, která byla nyní snaží zlomit prsty.

Bren zasténal; Jeho odpověď zpožděním, zatímco jeho sperma zaplavuje Isabel ústa. On pokračoval v pohybu dovnitř a ven s pomalejším tempem, zatímco ona hltavě a sání, a pak ji nechal lízat jeho změkčení členem čisté.

Merk byl opět sání na její kundu, ale jeho oči byly přilepené k jejich činnosti.

Když byla provedena Isabel, Bren uvolní hlavu a usmála se, sledovat její rozostřený pohled. Isabel ležel téměř v bezvědomí s blažeností jeho semeno jí způsobil. Isabel byla tak vysoká, že nemohla najít ani tu část mozku, které se mluví, ale mohl jasně slyšet její duševní křik, "Další!"

"Merk, pojď sem a vezměte si místo v ústech." přikázal Bren, když stál stranou. Merk vyskočil, přičemž v pozici nad úst, že Bren právě uvolnil. On také slyšel její příkaz a byl horlivý reagovat na její výzvu.

Bren obešel postel a klekl si mezi Isabel otevřených nohou, a láskyplně položil ústa na její sladkou díru, vdechoval vůni jejího vzrušení.

Zhluboka se napil jejích šťáv, a cítil, jak se znovu kalení. Vzhlédl a uviděl, že Merk teď kurva Isabel ústa, chytil hlavu, jako by se jí chystal rozdrtit s jeho bedra.

Bren sundal rty od její klitoris a řekl: "Merk, vezměte si ji jemně. Isabel není jako my, a budete jí zlomí vaz, když se jí to kurva hrubě."

Merk zpomalil a uvolnil sevření na její hlavu. Bren zabručel souhlasně, a zaměřil se na to, aby Isabel orální stimulace, jak říkala.

Zabořil obličej do jejího lahodně voňavé kundičky, a cítil otřesy jejího orgasmu, když lízala klitoris. Bren věděl, stejně jako Merk, že Isabel mysl byla v šílenství s blažeností jejich šalvěj a jeho potomstvo ji bylo příčinou. Její duševní vysílání a sténání z rozkoše povzbudil je, aby vyšší úroveň vzrušení.

Bren byl lapování její nektar, a kurva její růžový tunel přes dalšího orgasmu s prsty, se těší, jak její pružné tělo se snažil, aby jeho číslice hlouběji uvnitř, když ucítil, jak Merk Cumming v krku.

Ohlédl se a spatřil žíly na Merk krk stále více prominentní, zatímco jeho penis byl vrazil dovnitř její skloněnou hlavu.

Bren cítil, když Isabel mentálně křičela rozkoší jako semeno Merk je zaplaven kolem jejích mandlí. Byla vysílání potěšení v takové intenzitě, že Bren byl jistý, že celý kmen cítil to. A to je, její kamarádi, že se z její sténání a křičí...

Isabel vzrušení se ho znovu tvrdě dříve, než se očekávalo, a teď se zcela vztyčené. Vstal, rozhodování o tom, aby ji ve svém oblíbeném způsobem.

"Isabel!"

Bren hlas se jí zaostřit oči na něj, zatímco ona olizuje čistý vyhořelého kohout, který Merk teď nechat ji sát. Bren si všiml, jak Merk byl jemně hladil po tvářích, a dal mu duševní kývl na souhlas.

"Vezměte si pozici na kolenou a rukou, jako dříve, a ne zastavit sání Merk," nařídil, a pomohl jí otočit. Isabel byla v blaženém oparu, ale podařilo se jí dostat "na všech čtyřech", jak říkala.

Podíval se podívá na to, jak její kundička otevřela před ním, lesknoucí se záhyby rozloučení se ho pozvat dovnitř

Uchopil ji za boky, a tak pomalu, jak jen mohl, vrhl se do její horké, úhledný otvor, a ona obnovila své ministrations na Merk penis..

S několika tahy byl celou cestu v, a on nemohl potlačit řev radosti při pocitu její těsné pochvy ho dával.

Byla dost mokrá vydržet, aniž by došlo k poškození, tak, jak měl rád ji šukat. Vyjíždění kolejí a ven rychleji a rychleji, všiml si, že Merk ho pozoroval zvědavě.

"Teď, když jsme ji krmil s naší osiva a připravil ji, ona je mokrá a dostatečně připraveni, aby nás zvládnout bez trhání nebo modřiny na její kundu Můžeme ji šukat, jak jsme zvyklí,. Prostě zmáčknout boky velmi Důrazně proto, že její kosti jsou slabé a necháme modřiny na kůži. " Učil Merk, pocit hrdosti, že Isabel se nyní těší být přijata tak, jak se mu to líbilo.

Její těsná vagína byla mačkat tak sladce kolem hřídele, který Bren cítil povinen ji drancovat hlouběji a hlouběji. Cítil, vstup do dělohy, líbání jeho tip pokaždé, když se ponořil, ale věděl, že Isabel se necítí bolest. Někdy konec jeho penis byl téměř v ní, ale Bren si pozor, aby vrazil hlouběji, protože ona nebyla robustní žena jako ty v jeho kmene, a nechtěl jí ublížit.

On vyjádřil svou obavu, "Můžeš ji cítit, že jo Merk?" zeptal se.

Merk, který byl nyní koule hluboko znovu do pusy a byl jí jemně kurva, přikývl. Jeho tvář byla pokryta kapkami potu, snaží se udržet tempo pomalé a jemné. Oba sdílené Isabel je blaženost, a psychicky cítil vzájemně zkušenosti uvnitř ní. Bren sdílený způsob Merk se těší její jazyk, který byl hraje právě teď se jeho penis.

"Ano, to je skvělý pocit..." přiznal Merk, hladil její černé zámky.

Bren zabručel, zrychluje své tempo, "Musíte dávat pozor, aby pohřbili sami sebe příliš hluboko, protože její kundička je kratší, než jsme se poznali s našimi ženami, a její lůno..." Zasténal, když její náhlý orgasmus téměř utrhl jeho penis jeho bedra, "a její lůno... ona volá, že čípek..." Jeho kalhoty byly dělat jej koktat slova, "je křehká... a když jsme to roztrhat, že může zemřít... tak.." On zalapala po dechu a začala orgasming v sérii mysl vyfukování stoupaček vše kolem jeho penisu.

Nemohl vydržet déle; přičemž boky v silném sevření, vrazil dovnitř její horké, vlhké tunelu a přišel tvrdě. Házení jet po proudu spermií před zahájením jejího lůna, sklonil se a kousla do ramene, pohybující se šílenou silou uvnitř její nádherné kundičky.

Položil než na Isabel, lízání sousto, a řízení, aby ji rozdrtit pod ním díky nohama a rukama držel ho. Když vycítil poslední kapky semene opouští jeho člena, on ustoupil od ní a podíval se na zející díru.

Jednou růžová, teď červená dutina byla zaplavena bílým břečky, která začala kape dolů na své posteli. Udělal ji ohnout lokty, snížení její horní část těla, takže její zadek zvednutý nahoru, a pak shromáždili odkapávací spermie s prstem. Vstal a šel na druhou stranu postele, které nabízejí Isabel jeho semeno.

Merk stáhla z Isabely úst, abyste se ujistili, že mohl dýchat a cítil, jak jí orgasmus s Bren. Klekl si blíž, dívá překvapen, jak se její rty pokryté Bren prst a její růžový jazyk dychtivě olízl ji v čistotě.

Bren se posadil na postel, opřel se zády o zeď, a nahradil jeho prst s jeho mokré penis stále na něž se vztahuje jejich kombinaci šťáv. Jeho ruce se jemně odstraní Isabel je uvolněný vlasy z obličeje, aby mohl mít lepší přehled o jejích rtů a jazyka, které byly nyní pokrývající špičku hlavy.

"Je to na tobě teď naplnit její lůno s osivem," řekl Merk.

Merk vzal druhý pohled na Isabel zarudnutí v obličeji a její jazyk olizuje štěrbinu BREN penis, hledám zbývající semeno, a pak šel kolem postele, přičemž postavení na její zvednuté zadek.

Uchopil ji za boky a sklouzl tuhý hřídel v její teplé kundičky. Jak Bren slíbil, Isabel byla mokrá a připravená; semeno, které Bren nechal dělal tření s jejím hedvábným tělem naprosto úchvatné.

Merk začal kurva ji jako byl zvyklý. Vždycky rád viděl žena na kolenou sténá, když byl říje v ní jako hřebec montážní klisnu. A teď měl tu možnost s kamarádem zbožňoval.

On netrvalo dlouho, ale on dával pozor, aby ponořit příliš hluboko, jak Bren ho varoval. Když cítil, že nemůže čekat, že se cíl při zahájení její pochvy a čisté blaženosti, nalil jeho semeno do jejího lůna.

Merk padl na její měkké tělo, ještě hluboko v její horké tělo, takže Isabel téměř udusit Bren penis, jak se jí podlomila kolena se pod jeho váhou.

Když mohl myslet znovu, Merk zvedl na loktech, pozor, odstranit jeho člena z ní. Věděl, že to bylo lepší, aby se žena připojený, takže semeno nebude úniku a nechat její lůno prázdné.

Opřel se o Isabel, a olízl na skus, že Bren dělal na rameni, těší ji vyvolal vůni. Byla tak nádherně těsně kolem hřídele, které by neměly být příliš dlouhé, až se bude zase těžké. Tentokrát má v plánu ji lízat od hlavy až k patě, než znovu uvedení jeho semeno do ní.

Náhle napadla jeho mysl, a podíval se na Bren, který dostal těžké znovu a teď byl hladil Isabel vlasy. Byla olizoval podél Bren penisu jako Merk si ji pamatoval dělá poprvé, co dal pusu na Bren.

Vycítila jeho neklid, Bren se na něj podíval se zvednutým oční hřebeny, a zeptal se Merk, "Jak se budeme šukat její lůno, když se stane těžké se naše dítě?"

Bren přemýšlel myšlenku, jak on pokračoval hladil hedvábnou černou hřívu přehozenou přes jeho stehna.. Podíval se na Isabel, která byla nyní roztržitě cucat svůj penis, kompletně zabývá vychutnával potěšení jejich semeno jí dával.

"Budeme i nadále mít svou úžasnou ústa šukat, a jsem si jistý, že Isabel bude více než ochotni nám jej použít." Usmál se a láskyplně ji vedl dolů na jeho hřídeli, když pronesl, "Ona bude líbit být kreativní..."

Merk zamručel a položil na Isabel, opatrně posunete ruku dolů a třela si želírovacího klitoris. Bren zasténal souhlasně jako jeho akce se jí zasténání kolem jeho penisu.

Merk se ušklíbl a objímala svého druha s jeho druhou ruku, pokračoval lechtání její citlivé maso, čeká na další kolo.

Isabel bylo všechno, co mu kdy snilo poté, co ztratil svého druha. Ona mu nabídl jídlo a podíl jejího ohně, přijal své děti ještě před tím, a teď byl sdílet své tělo s ním a Bren. Doufal, že by se zasadit o život v ní brzy.

Se svými léčivými schopnostmi, a bláznivý šaman zabil, Merk nepochyboval o tom, že by se dodat bezpečně mnoho zdravých synů, a doufejme, že dcery moc. Oba byli silní muži, který by mohl dělat Isabel šťastní a spokojení se svým životem tady. Věděl, že ona byla z jiného světa, a vzal psychické záblesky toho, co tam bylo. Merk byl opravdu ohromen, jak jí překonat hranice své výchově a ukázal jí empatie vůči Creya, a pak k jeho dětem; dokonce ho žádat, aby připojil svůj oheň.

Hladil Isabel břicho, napadlo ho, jak se bude cítit, vnímat život v ní, když se jim to podaří. Něžně políbil ji na krk, Merk se usmál a lehce pohnul člena uvnitř její pochvy, takže nic nemůže unikat.

O dva měsíce později

Isabel zvedla tvář k slunci a cítil, jak se slunce. U konce června v době ledové, to bylo velmi vzácné, že teplé dny jako je tento, a Isabel určeny, aby si to.

Rozhlédla se na děti, které se sledují ji zvědavost. Všichni seděli na kamenech pokrytých kožešinami, které tvořily její letní provizorní učebny. Před míst byl velký dřevěný panel vyroben kmenové nástrojař. Isabel byla pomocí kusu dřevěného uhlí pro psaní na leštěném povrchu panelu.

Děti byly manipulace v podobných dřevěné podložky a uhly zapsat své lekce. Isabel byla považována myšlenka zahájení výroby papíru, ale ona nechtěla implantovat žádné ekologicky nebezpečné myšlenky v jejích nových kmenů; tak dřevěné podložky a uhlí byly nejlepší pro současné úrovni civilizace.

Psala se stanoví čísla od jedničky do deseti, a podíval se na své studenty. Všechny z nich se snaží psát, co vidí. Podívala se na Arja, který se pilně psát, a usmál se při pohledu na svou dceru.

Isabel si zvykli na myšlenku, mít děti. Erk dokonce začali říkat jí mami. Arja také volal ji, aby se čas od času, ale někdy se používá její jméno.

Děti byly již vyhýbal, a teď Arja užíval, která je součástí skupiny. Stejně jako lidé, že neandertálci byli také specie, že dal důraz na přijetí do jejich společnosti a míchání dovnitř

Isabel učil ARJA, co věděla o medicíně a teď byla oficiálně její učeň. A teď Isabel byla sdílet své znalosti psaní se všemi dětmi. Šéf byl schválen její návrh učit psaní a čtení pro děti, i když stále ještě nedokázal získat představu, co to bylo za.

Už věděl, že abecedu, mohl napsat jejich jména, a některé z flexibilních ty by ani číst celá slova. Oni byli velmi poslušní pravidla náčelníka, a na rozdíl od lidských dětí, které by bylo nemravné ve třídě, byli velmi tichý a soustředěný.

"Dobře, tak kdo by chtěl počítat do deseti?" zeptal se Isabel, a okamžitě vše dát ruce nahoru. To byl další rozdíl s lidskými dětmi si pamatovala ze svých školních let. Tam byly žádné výjimky, pokud tyto děti musely učit se a procvičovat něco. Pokaždé, když Isabel navrhl něco, všichni chtěli zúčastnit a podělit se o zkušenosti.

Mrkla na nejbližší stojící chlapce, "Ergol, ty první."

Ergol, který byl téměř patnáct z toho, co jí rozuměl a brzy připojí k lovci, byla vždy stál v první řadě kamenů, sledovat ji s jeho velké šedé oči, které tolik připomínaly ty z jeho otce, náčelníka.


Příležitost si nemůžeme nechat ujít Ch. 36

"No počkej, já, ehm, jsem doufal, že mi může dát ještě jednu šanci." Věděla, že v hloubi duše to, co říká, ale pořád držel vágní naděje, že se ještě mohl jen vzít nad ní slitoval. Cítila znechucen zápachem jeho dechu, jak stála nepříjemně blízko k němu. S posledním pokusu zoufalé Podívala se na něj s slzami v těch velkých dětských modrýma očima, "prosím..."

Sex hladověl starý prd byl tak nadržený na tomto obrovském rozbité krásy, že nevěděl, jak se mu udržet si kontrolu nad sebe. Její svěží vůně naplnila vzduch kolem něj, ona byla tak nesmírně krásná. Její sladký mladý obličej roztál srdce a tvrzené jeho penis ve stejnou dobu.

Alison mohli vidět jeho spodní ret chvějící se nekontrolovatelně věděla, že byl nadšený, v neposlední řadě proto, že když se podíval dolů uviděla něco, co vypadalo jako stanovou tyč trčící z pod hábitu. Tam bylo nepříjemné ticho, jak se zdálo, byli oba čekal, co ten druhý bude dělat dál. S posledním hazard let Sidney znovu šel projít kolem ní, jako kdyby se vydáte do své ložnice, aby se oblékl.

To bylo to, Alison věděla, co se musí udělat. Poté, ne tak docela uvěřit tomu, co se chystá udělat, ohromující věku 18 let vstoupil do jeho cestě objala ho a prostě řekl, "prosím", jak zatajila dech a zasadil své rty na jeho.

Starý muž se na okamžik omráčen jako její zvedající ňadra tiskla jeho hrudi a její měkké smyslné rty udusil jeho. Během několika vteřin si uvědomil, co se děje, odpověděl tím, že tlačí jeho zatuchlý starý jazyk do úst zasténal, když hladově ji políbil na záda. Zároveň se instinktivně dal ruce kolem pasu přitáhl si ji těsně k němu, ani jeden z nich se v jakékoliv pochybnosti o stavu on byl v jak jeho erekce lisované tvrdě proti ní.

"Mmmmm, ooh ano, mmmmm," zasténal, když ucítil jeho cestu dolů její spodní části zad, až po dlouhé době, že vzal ty slavné zadek v jeho tápání starých rukou. Nebylo nic, co Alison mohla dělat, co se jí neochotně dovolila mu, aby přetáhnout její těsný malý sukni nahoru, až cítila chladný vzduch na její exponovaných hýždě. Sidney byl nyní mimo kontrolu, když popadl a stiskl jí kalhotky vztahuje zadek, pocit z jemné krajky lpí pevně na ty dokonale tvarované tváře čerpacích svůj chtíč. "Ach bože ano, ano, ano," povzdechl si, když políbil a poslintala celé krásné 18-ti let. Jeho penis byl opět řádí v jeho kalhotách a ústa zalévání, jak v jeho on vzrušeně podpořil ji ke zdi.

Alison se potřeboval dostat věci pod nějakou kontrolou. Věděla, kde to bude vést a ona věděla, že teď není cesty zpět. Jediné, co mohli udělat, bylo pokusit se věci znovu tak rychle, jak je to možné. Věděla, že vezme jeho penis do ruky nehodlal ji nikam, ona udělala jednou a ještě tu byla. Jako starý muž, tápal a hladil jí, že si uvědomil, že jediný způsob, jak z toho byl opravdu dát to, co věděla, že chce, bez ohledu na to, jak odporný byla myšlenka.

"Počkej, počkej," řekla, když zápasil se vymanit z jeho tápání rukou. Byli všude, to bylo jako snažit se odrazit chobotnice! Ale brzy se jí podařilo, a když přistoupil k jedné straně pronesla slova, že ani jeden z nich nikdy očekávat, že slyšet... "pojďme do ložnice."

Starý Sidney nepotřeboval ptát dvakrát, dveře se hned za ním a v mžiku mu hodil ho otevřený odhalit postel, která zjevně nebyla provedena ve velmi dlouhou dobu. "Věděl jsem, že jsi chtěl, vy špinavý holku," řekl s provokativně samolibým úsměvem na jeho vrásčité staré tváři.

Alison vešla dovnitř a sledoval, jak se arogantně shodil župan a vylezl na postel. Byl to odporný pohled, na sobě jen pár špinavých starých šedých ponožek a s nemocnou starou orgánu, který byl tak bílý, že se jasně neviděl slunce po celá desetiletí Alison se začala ptát, zda je to všechno stojí za to. Položil se na postel, jako by čekal netrpělivě na co se bude dít. První věc, kterou Alison si všiml, bylo opět to, jak moc jeho penis byl, ohýbání zpět na břiše a tlustými žilkami vypoulenýma podél jeho hluboce vroubkované délce vypadalo to děsivé. Jeho obrovské koule se posadil na posteli mezi jeho pootevřené nohy ve své vrásčité chlupaté staré pytle. Byl to takový nechutný pohled, to to bude obrovská oběť pro nádherné 18 let starý dívka relativně nezkušený v těchto věcech.

Ležel tam s hlavou opřenou o pár polštářů mumlal, "ano, ach ano, ano," pro sebe, jeho oči se potulovali nahoru a dolů po celé délce těla. Chudák holka věděla, že dostat se na ní bez ohledu na to, jak moc ji strašidelný starý zvrhlík zahnán. Třel strniště starý bradu a olízl si rty začal pěstovat trpělivost, když se zdálo, že tam stojí zmrazené na místě. "Pojď, pojď," řekl, když se zavrtěl na posteli, "pojďme tě vidím ve spodním prádle pak!"

Jeho slova zamrazilo po zádech. Vědět, že neměl jinou možnost s prsatá mladá blondýnka neochotně natáhla dozadu a pomalu rozepnul sukni. Staří chlapi vytřeštil oči, když jemně škádlila ho stehna, je tak těsný, že musel dát sexy trochu kroutit jako ona. "Ach," povzdechl si, jak to spadlo na zem a ona tam stála před ním v její černé krajkové kalhotky a odpovídající podvazky, její nohy vypadaly neuvěřitelné pláštěm v těch černých nylonových punčoch.

"Ale to sladká, milá dívka," zašeptal, aniž by spustil oči z ní instinktivně vzal jeho penis do ruky a začal pomalu si s ním hrát. To jen znechuceně Alison ještě víc, ale ona věděla, že dostat se na něj, a tak vzala na dno její pevně žebrované svetr v ruce a jedním rychlým pohybem loupané ho přes hlavu.

"Ach můj Bože!" Sidney vyhrkl. Nemohl uvěřit svým očím, když se její obrovské skákací klepadla jemně houpal se do slepé uličky. Viděl správně na poprvé, jak štíhlé a tónovaný tělo bylo, ale měla tato naprosto obrovské kozy. Byly krásně obalené v sexy černé krajky půl šálku podprsenka, která se zdála nabízet jim ven pro přijetí. Jeho mysl byla práce přesčas, nemohl uvěřit, určitě to nebylo stalo, není pro něj... To byl sen, dokonalejší holka prostě nemohl existovat, kdyby si mohli přát pro všechny jedna věc, pak by to bylo ji přesně tak, jak to bylo. Byla tam stál přímo před ním v jeho ložnici při pohledu ještě více neuvěřitelné, než kterýkoli ze stovek glamour modely ve všech časopisech, které kdy masturboval nad.

Alison viděl výraz v jeho tváři, a když poklepal rukou na postel vedle něj věděla, co se musí udělat. Beze slova jí šla kolem na straně postele. Nyní v jeho dosahu položil ruku na vnitřní straně jejího chovu oděné stehna a začal cítit svou cestu vzhůru. "Ach ano, dítě ano," povzdechl si, jak jeho ruka se pomalu plížil vyšší, než byl dotkl její měkký hedvábný klínek. Chudák holka se cítil špatně, když cítil, jak mu zkoumavé prsty pohybující se sem a tam po rozkroku. Podívala se dolů vidět výraz, který by mohl být popsán pouze jako retardovaný hledá jeho ošklivé staré tváře zíral okouzlení na jemnou malou krajkou trojúhelníku jejích kalhotek. Nechal se zasténání, když jemně stiskl prsty do ní, měkké černé hedvábné potápí pomalu do vlhké teplo mezi její kočička rty. "Ooh jste zlobivá holka," zašeptal, jeho vzrušení bylo za cokoli, co kdy zažil.

To bylo pak, že docela 18 let poklekl na okraj postele a podíval se dolů na této nechutné patetický ubožák muže. S ním jen políbila, a zažil jeho hodnost odporně páchnoucí dech znala nade vše chtěla, aby se vyhnuli tomu, že znovu. Jen pomyšlení na to se jí ubožák a ona se bála, jestli to udělala ona mohla snadno zvracet. Věděla, že bude muset něco udělat i když, a viděl jeho oči vypoulené a jeho jazyk visí ven, když se díval na její kalhotky najednou měl představu o tom, co se mu bude líbit.

Držela čelo s jednou rukou se uklidnila a po několika okamžicích mírně nepříjemné polohy dokázala rozkročit se nad jeho tvář, jeho upřené oči upřené na její rozkrok po celou dobu. S koleny nyní na polštář po obou stranách jeho hlavy prsatá blondýnka chytil čelo pevně a drť zuby a začala ji pomalu zapusťte sama.

Starý muž si myslel, že by mohl mít infarkt, protože její krásné černé hedvábné kalhotky rozkroku krok za krokem, stále blíž k obličeji. "Ach bože, ach bože, ach bože," zašeptal, jak se dotkl špičky jeho nosu. Nebe nebylo dost slova pro to, co vytáhl její vůni do jeho nozder mu nikdy ve svých nejdivočejších snech nenapadlo, že by zažít něco takového.

Alison cítil znechucen tím, co dělá, ale ona věděla, že nemá na vybranou, jestli se někdy dostanu ho, aby ji propustit. To bylo pak, že se náhle zalapal po dechu, když ucítila jeho špinavé slizký jazyk běh podél její jemnou hedvábnou rozkroku přímo mezi nohama. Přinesl mu ruce a vzal její drzý zadek mačkání každý hýždě pevně, když strčil hlavu do ní a začal slintat celé její kalhotky sténal, jak to udělal. Chudák holka nemohla uvěřit tomu, co špinavý starý zvrhlík byl, když nasál a kousala se vlhké klínek. Najednou dostala šok, když ucítila, jak tahat ho na jedné straně a uprostřed sténání "ano ach ano, ach bože ano," řekla náhle ucítila jeho jazyk nutit svou cestu mezi rty její sladké čerstvé mladé kundičky.

"Ach bože," vykřikla instinktivně a bez přemýšlení, třesoucím se hlasem a snažila se popadnout dech. Starý Sidney věděl, co dělá, mohl ochutnat její šťávy jak začali proudit. Znělo to jako prase, frkání a chrochtání, když přitiskl tvář těžší mezi její otevřené nohy. "Ach ano, ty špinavá děvko," zasténal, když hodovali na této krásné dívky vystavena kočička.

Alison věděla, že by byly odraženy a znechucen, ale nemohla si pomoci, ale najít celý zážitek stává zapnout. Stále olízl a poslintala, jeho jazyk dosáhl až v ní, jak to šlo, to byl jeho svatý grál, jeho utopie a jak jedl její kundička věděl, že jeho penis byl zoufalý pro pozornost. Cítil, že pulzující, jak to dribloval pre-cum na břiše, věděl, že nebude moci trvat velmi dlouho.

Naivní 18 let neměl tušení, co se s ní děje, proč se její tělo reaguje tímto způsobem? Přece nemůže být zapnut tímto odpudivé starce! Nevěděla, co má dělat, a tak se všichni zmatek běží přes její tělo se zvedla dřív, než začala si to všechno trochu moc.

Starý muž jen ležel tam olízl si rty, ústa vlhká s jejími šťávami. Když vylezl off a umístěna sama na kolena vedle něj pohlédla dolů vidět, jak zíral na její prsa. Věděla, že nemůže zastavit věci, ne teď, když stále zapotřebí dát mu to, co věděl, že chce. Takže neochotně natáhla za sebe a rozepnula si podprsenku. Stařec vytřeštil oči ještě víc a sliny stékaly z jeho otevřených úst, když se nechá černé krajky oděv pomalu sjíždět rukama.

"No do prdele!" Zašeptal, že ještě nikdy neviděl více neuvěřitelné pár kozy, které byly prostě velkolepé! Neměli tolik bubnové zdarma na jaře volný od jejich krajkové omezení. Nemohl se dočkat, ještě chvíli nikdy nechtěl nic tolik v jeho životě. Seděla tam chvíli předtím, než naklonil se k němu. Žasl nad tím, jak by tahu z pevné a pyšní se před ní, jak přišli ještě blíže. "No do prdele!" Sidney opět řekl, jak nemohl déle čekat, popadl je do dlaní a přitáhl si je k obličeji. Chudák Alison téměř spadl na něj, jako byl jeho po-horlivý vzrušení. Okamžitě stiskl a pohladil jí obrovské klepadla na celém nutit do úst chrochtání jako prase, jak to udělal. Naklonila se blíž a věděla, že se zdá, že si to ona rozmačkal je na jeho tváři válcování je kolem všude kolem. Pravdou bylo, že nemohl pomoci brnění byla dostat, jak se cucal a kousal na její kalení bradavky. Přes drsné zacházení byl kterékoli její prsa a jak se s ní byl pomocí věděla, že to bylo ještě lepší by bylo nutné ho políbila.

Starý Sidney hodoval na obrovský pár dělat absolutní většinu to jednou za život příležitost. Byly věci, fantazie, ve všech svých letech toužil jen jednou dostat své ruce na masivní pár džbánů, a teď byl tady, a nejen oni byli masivní, ale tak mladý a neuvěřitelně pevná.

Alison se cítil znechucen, když se podívala dolů na vrcholu své křupavý plešatý hlavy jako strašidelný starý zvrhlík poslintala celé její krásné zralé mladých prsa. Stejně jako to udělal nemohla popřít reakci její tělo museli tuto léčbu, přestože se snaží vše zabránit tomu, aby si nemohl pomoct, ale začínají cítit víc a víc zapnutý.

Tu a tam starý muž přinese jeho hlavu a dostat se na její sténání, jak se jasně chtěl ji políbit. Připraven udělat cokoliv, aby se zabránilo to, že by vzal do rukou její prsa a squash je na jeho tváři prosil ho, aby jim sát. "Ach, prosím, prosím," žadonila, "ooh prosím sát moje velká prsa, ooh ano, špinavý starý prevít." Bylo to trik, aby jeho odporně páchnoucí ústa od jejích, a fungovalo to. Starý muž nemohl uvěřit svým uším, když se zdálo, že chtějí, stejně jako to udělal.

Po několika minutách prsa chudák holka byly stále bolí a nabídka z takového neúprosný útok. Spolu s jeho sání a žvýkání se potopil své kostnaté staré prsty tak hluboko, jak jen mohl, jak stiskl a zřídil je bez péče, jak se cítila.

Alison potřeboval pauzu a šel se odtáhnout, ale ona se zdálo starý Sidney mají jiné představy. "Ale ne, ne," zavrčel, když ji chytil za paže a silou, že se dosud osvědčil se převrátil ji na záda. "Nehraj si se mnou," řekl jí, "já vím, co chceš!"

Alison tam ležel na zádech bezbranný jako špinavý starý muž zatahal za její kalhotky a vytáhl jim část cestu dolů stehna. Vědět, výsledek byl nyní nevyhnutelný krásná blondýna se rozhodla převzít a posuňte je dolů jí skladovacími oděné nohy a mimo sebe. Zpocený Starý muž si olízl rty, zvedl zlikvidovat spodní prádlo. Bez péče o to, co si myslela, že ten starý zvrhlík přinesl krajkové oděv až k obličeji a zabořil nos do toho, než začnete dlouhou zhluboka čichat. S úsměvem, který předváděl své sousto zkažených zubů se odčervená jeho hnusný jazyk kolem sténání zvuky klínek making, jak to udělal.

Po několika okamžicích se hodil přes rameno a zaměřil svou pozornost zpět na ni. S vypoulenýma očima zvedl kolena a rozdělili je tak široký, jak jen to šlo. On se pohyboval na posteli a postavil se mezi nohama při na chvíli zírat zcela ohromený na neuvěřitelnou pohled, který ho pozdravil.

, Kterým se na posteli byl nejúžasnější vize krásy. Teď úplně nahá, s výjimkou její černé krajkové punčochy a podvazky Alison vypadaly jako každý fantazie, jakou kdy měl. S její krásné blond vlasy, se šíří přes polštář, její obrovské nahá ňadra tlačení vzhůru jako dva vrcholky hor a její otevřené nohy zobrazování nejsladší věc, kterou kdy viděl, (ne, že viděl mnoho), začal se pohybovat směrem k ní. Vyvalil oči, když zíral na lesknoucí růžové rty, které obklopovaly její nový 18 let kočička, nikdy se ho neviděl víc příjemný pohled.

"Mmmm podívejte se, co děláte pro mě," zašeptal, když se zvedl na kolena. Ukázal směrem k jeho penis pokračoval, "ach Bože, já jsem tak zatraceně těžké, podívejte se." S tímto Alison nemohl pomoci podíval dolů vidět jeho velký pevný člen namáhání zpět na břiše s pevnou tuhostí, která vypadala skoro bolestivé. Lesklá fialová hlava vypadala, jako by to mohlo vybuchnout každou chvíli tak jasné slizký pre-cum vytékala z něj a stékala dolů jeho hluboce vroubkovanou délku.

"Ooh ty jsi tak krásná," povzdechl si, jak nemohl čekat, že sklopil hlavu mezi její široce se rozešli nohy. S dlouhým hlubokým povzdechem přitiskl jazyk na její kundu a táhl ji pomalu nahoru před zablokováním jeho rty na její zadávací nub a sání to těžké. Usmál se, když uslyšel její vypustil spontánní sténání, věděl, co dělá.

Postupně se odčervená cestu do jejího těla, lízání a líbání její štíhlé tónovaný žaludek. Jak šel dál se zastavil na jejích prsou, když chvíli trvalo, než se sát na každém zpevnění bradavky. Pomalu odtáhl svou ohavnou jazykem přes její prsa a na krku líbat a slintající do ní jako pes. S rukama se po obou stranách od ní, že se zvedl zamykání ruce rovně, aby se mohl pořádně dlouhý pohled na krásu pod sebou.

"Ach ano, ano, podívej se na sebe," zasténal, když přinesl jeho bolestivě tvrdé erekce stále blíže k cíli, mezi jejími stehny. "Ach Bože, ty krásná věc," nesl se jako sliny dribloval z jeho otevřené tlamy. "Ooooooh yessssss!" Zasyčel, když jeho oteklé fialová hlava šťouchla proti ní. To bylo to to, co chce víc než cokoliv jiného. Jeho vzrušení odešel celé jeho tělo se třese, když se tlačil dopředu a její jemné vlhké rty začaly rozloučit. "Ach bože ano," povzdechl si, když cítila, jak jí teplá vlhkost začne ustupovat jeho nežádoucímu invazi.

Alison nemohl dělat nic jiného než zapřít sebe za to, co mělo přijít. Vzhlédla a uviděla vzhled celkového široké oči údivem na jeho staré tváři, když hleděl nevěřícně na to, co dělá. Korálky potu vypukla po celé hlavě a jeho chlupaté staré nozdry jako šílený Mans. Nikdy ve svých nejdivočejších snech si myslel, že uvidí v den, kdy jeho špinavý starý penis konečně dostal k invazi krásný nový 18 let kočička.

Znovu zasténal a obrátil oči v sloup zpět v hlavě jako jeho oteklé fialová helma se pomalu rozešli její těsné šťavnaté rty, když najednou dali cestu a vklouzl dovnitř. Nic ho chtěl zastavit a chudými Alison zakousl na rtu, když se řídil sám dopředu nutit svůj obrovský tvrdý penis pomalu dále do ní. Byla tak těsná, že musel čerpat zpět trochu před jízdou se dále kupředu.

"Ooh konečně, konečně," povzdechl si a cítil, jak neuvěřitelnou přilnavost její krásné sladké kundičky obalující svůj pevný nástroj. Nemohl tomu uvěřit, když sledoval, jak jeho obrovský ohnutý starý kohout pomalu mizí kousek po kousku do její krásné kundičky. "Do prdele ano, ano, ano," slinění stařec pokračoval, když ucítil její táhnoucí se až na absolutní hranici kolem jeho hořící erekci.

Alison zvedla kolena a rozešli nohy ještě dále ve snaze pokusit se a učinit věci jednodušší. To bylo pak, že vzhlédla a uviděla jeho okoralý starý ústa pěnění při okrajích nejbližších k ní. Nebylo nic, co by mohla dělat, co se s velkým povzdechem, že uzamčené rty na její a začal ji líbat s takovou zoufalou vášní. "Mmmmmmmm," zasténal, jak se dlouho vydrží jeho penis se potopila koule hluboko do ní, zatímco ve stejné době jeho jazyk nuceni svou cestu do zadní části krku. Docela 18 let roubík jako jeho odporné ochutnávka úst poslintala celé její. Jeho vzrušení bylo nyní mimo kontrolu, když vytáhl svůj penis zpátky dřív, než zase cpát ho tvrdě do ní. Stejně jako jeho koule narazila na její zadek se vydal tlumený výkřik, něco, co nešel nepovšimnutý špinavé staré úchyl. Znovu vytáhl svůj penis zpátky, než ještě jednou to řízení až do ní.

"Mmmmm, ooh ano, ano," zamumlal, aniž by odstranění ústa od ní jako jako obrovský ohnuté starý píst pomalu nabíral rychlost a začal řídit se dovnitř a ven z ní. Už věděl, že to neměl v úmyslu vzít ho dlouho, nikdy nebyl víc vzrušený jako umlčet zvuk jejího kdy zvlhčovací kočička zazvonil jako hudba v uších. Prsatá dívka rostla víc a víc zmatený, v její mysli byla nenávidět každou vteřinu, ale její tělo bylo vyprávět jiný příběh, určitě ona nebyla začíná líbit!

Rychleji a rychleji, když bušil do ní, jeho ruce se vzrušeně roaming v celé její nahé tělo, chlapec byl v nebi. V tu chvíli, když začal myslet, že by mohla být nemocná od smradu jeho faul dech se odstraní svá ústa od jejích a začal sát její velké kozy. Nemohla popřít vliv na to měl na ni, jeho penis byl tak velký a tvrdý a ať se jí to líbí nebo ne, že se cítil tak dobře pěchování do ní teď namáčení kočička. Starý Sidney stále mumlal znovu a znovu, jak krásná byla, když zahnutý ruce za kolena a vytáhl je nahoru k ramenům, že mu maximální penetraci.