1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

ebufmile69yc

ebufmile69yc   , 27

from Humacao

Statistics

The Style and Life of Marilyn Monroe and Coco Chanel

Społeczności są bogatymi osobami, które uczestniczą w najbardziej ekskluzywnych wydarzeniach i imprezach. Ci ludzie, którzy będą kobietami lub mężczyznami, nie zostaną uwięzieni w zwykłym ubraniu. Zamiast tego, wykorzystują kreacje znanych projektantów mody, takich jak Dolce i Gabbana, Oscar de la Renta, Jean Paul Gaultier, Balenciaga i Chanel, aby pomóc im w staraniu się, by stworzyć modę bez względu na ekskluzywny udział w imprezie.

Rocznica numer 6 jest trudna, z Żelazną, ponieważ jest tematem. Masz Iron For Men od Coty, który się nad tym zastanawia. Przekażemy jego cechy; to tylko minerał, który można wydobywać z ziemi, a także widzieć w kryształach, w tym taconicie i magnetycie, że wyglądasz tylko jak czarny piasek na plaży. Tak więc, podczas moich prób znalezienia perfum ze względu na ten rocznicowy temat, będę przechodził przez terminy ziemski i czarny. Zdobyć?

6480183776325171966.png

"Coco" Chanel zawsze był reprezentowany i tworzony dla dzisiejszych kobiet, a który był kierunkiem, w którym opowiedział Robertowi o zapachu Chanel No 19. Oryginalne perfumy to pudrowy zapach irysów połączony ze świeżą zieloną nutą balsamiczną. Podczas gdy dzisiejsze kobiety podróżowały dalej, odkąd Chanel zaczął w 1912 roku, lata 70-te były prawdopodobnie okresem, w którym kobiety nie tylko wyemancypowały się na nowe wyżyny w ramach pracy i społeczeństwa, ale również znalazły i obnażyły ​​swoją seksualną wolność i męstwo. Chanel No 19 byłby lżejszym zapachem niż wcześniejsze zapachy Chanel, a także początkowo pasował do jej własnego użytku, przyjaciół i ulubionych klientów. Gdy pojawił się Chanel No 19, wspierająca strategia marketingowa przedstawiała dziewczyny, które były piękne, odważne i pewne siebie.

Jest zdumiewające, że imperia kruszą się, giną i ostatecznie giną w popiele historii. Stało się to w starożytnych państwach, w tym w Egipcie, Rzymie, Atenach i Macedonii. Templariusze znaleźli się w czołówce ziemskich wojsk, a kolos finansowy w średniowieczu już nie. W czasach bardziej współczesnych obserwujemy spadek gospodarczy i znikanie restauracji Horn & Hardart, sklepów spożywczych A & P i licznych sieci handlowych, takich jak Jordan Marsh, John Wannamaker, Woodrow & Lothrop i Montgomery Wards. Główne linie lotnicze i firmy samochodowe zostały uruchomione, wzbiły się w powietrze i zawiodły.

Oscar de la Renta jest zazwyczaj dominikańsko-amerykańskim projektantem odzieży, który może być ulubionym projektantem towarzyskim. Projektuje ubrania, akcesoria, perfumy, a także kolekcję domową, które są pięknymi ubraniami i przedmiotami stanowiącymi jedynie procent jego pięknych ofert, które towarzysze wybierają swoich faworytów.

Labels: