1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

kendazll

kendazll   , 78

from Humacao

Statistics

Atrakcyjny kredyt dla bezrobotnych, najlepsze oferty, wygodne rat


W chwili obecnej w naszym własnym kraju stopień bezrobocia plasuje się niestety na dość znacznym poziomie (aktualnie jest to około 12 procent). Trudno polemizować o rzetelności danych mimo to możemy przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Położenie ludzi bezrobotnych jest o tyle ciężka, że z jednej strony nie pozyskują przychodów a z 2-iej nie mogą zaciągnąć żadnego kredytu mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w minionym czasie pojawił się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. http://podzastaw.org
Odwiedź ten link
Będzie to na pewno dobra informacja dla każdej osoby, która to nie ma zatrudnienia a nadchodzą u niej niespodziewane koszty np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż uzyskanie wiąże się z szeregiem wymogów które to pozostaje wykonać. W pierwszej kolejności wypada zakomunikować, iż taki kredyt to typowe zobowiązanie prezentowane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, iż ze względów obiektywnych poświadczenia o dochodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem uwierzytelniamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. złotych przychodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w bankach w trakcie starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny też dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukujemy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.