1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

podnosniki

podnosniki   , 30

from Salem

Statistics

Dla Twojej Firmy wynajem podnośników wrocław

Spalony top kościoła w Ciężkowie zostanie odrestaurowany Przybliżony kosztorys renowacji sklepienia obiektu sakralnego w miejscowości Ciężków to 800 tys. PLN. W tej chwili trwają operacje o zorganizowanie kasy. Czasu z dwudziestego ósmego na 29 XI mieszkańcy Ciężkowa długo nie zapomną. Bardzo długi czas pożarnicy próbowali się z pożogą kościółka. Późno zauważono pożogę. Któryś z mieszkańców zadzwonił pod telefon sto dwanaście kwadrans po dwudziestej czwartej. Dach kościoła był w tej chwili ostatecznie w płomieniach. Wysokie podnośniki koszowe, ponad 90 pożarników Na początku do akcji ruszyli pożarnicy z remizy w Ciężkowie. Kilka chwil później dotarli pożarnicy PSP z Szubina, a następnie kolejne jednostki. W rezultacie przybyło ich dwadzieścia jeden. Sprowadzono również Wysokie dźwigi osobowe... Akcja gaśnicza wraz z wygaszaniem toczyła się ponad trzydzieści jeden godzin, wzięło w niej udział w sumie 92 strażaków - poinformował starszy brygadier R. Kłos, dowódca jednostki Powiatowej PSP w Nakle. Ze względu na zakopcenie pracować musieli w sprzęcie do ochrony dróg oddechowych. Jedni dusili płomienie, drudzyinni ze środka budowli sakralnej wybawiali co możliwe - ubiory zaś naczynia liturgiczne, obrazy, tabernakulum.