1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

raermona9up

raermona9up   , 29

from Humacao

Statistics

Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Mamy możliwość to uchwycić każdego dnia, oglądając telewizję, wędrując po Internecie i analizując codzienną prasę. Z każdego obszaru atakują nas oferty reklamowe, które pobudzają do zakupienia nowego samochodu lub nowatorskiego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok temu było ostatnim krzykiem techniki, w obecnej chwili jest już anachroniczne. W jaki sposób jesteśmy w stanie coś dostać jeśli nasze honorarium na to nie zezwala. Wspaniałym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tej chwili możemy zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie odróżnia się od pozostałych artykułów kredytowych, które to są przedkładane na naszym rynku finansowym”? Centralnym pojęciem w tym przypadku jest hasło oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że przeważnie jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to jesteśmy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, iż na tego rodzaju dokumencie są widoczne ewentualne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Jeżeli bank widzi taką informację to zrozumiałym jest, że kredytu w jakimkolwiek przypadku nie udzieli.
http://forums.playcomet.com/viewthread.php?tid=33129&extra=
Pożyczka na oświadczenie to oferta skierowana przede wszystkim do ludzi zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego przychodu (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takie są oferowane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. firmy chwilówkowe. dlaczego nie spróbować tutaj