1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

vealgentvina

vealgentvina   , 70

from Humacao

Statistics

Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W chwili obecnej w naszym własnym państwie wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo znacznym stopniu (obecnie jest to około 12 procent). Niełatwo mówić o rzetelności statystyk ale wolno nam przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie osób nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie posiadają przychodów a z 2-giej nie są w stanie zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Będzie to na pewno znakomita informacja dla każdej osoby, która nie posiada zatrudnienia a występują u niej niespodziewane koszty np. potrzeba naprawy piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a któregoż otrzymanie łączy się z zespołem wymagań jakie powinno się spełnić. W 1szej kolejności wypada zakomunikować, że taki kredyt to standardowe zobowiązanie prezentowane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy sumę 2 tys. pln zarobku netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę). pozyczki dla zadluzonych
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny również dla osób które to nie mają pisemnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie oszukuje