1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

vitabiosa3

vitabiosa3   , 34

from Long Green

Statistics

Vita Biosa

Vita Biosa Bio to mieszanina wielu substancji pochodzenia naturalnego, którą można uznać za naturalny energetyk, polepszający działanie organizmu oraz umysłu. Rozkładając tą ciecz na poszczególne elementy, można wyróżnić wyciągi z 19 ziół, żywe kultury bakterii, witaminy, mikroelementy i substancje działające detoksykacyjnie. Vita Biosa Bio należy spożywać według takiego o to planu: napój należy pić rozcieńczony z wodą letnią lub sokiem, najlepiej w czasie spożywania posiłku. Start stosowania to powolne przyzwyczajanie ciała do napoju przy pomocy małych ilości, które z biegiem czasu powinno się zwiększać. Całą kuracje można podzielić na 3 etapy. Krok pierwszy to od 3 dni do 7. Porcja oraz częstość spożywania eliksiru przedstawia się w ten sposób: 3 razy w ciągu doby po 2-5 ml rozrzedzonych w stu ml innego płynu. Kolejny w kolejności krok kuracji, to spożywanie Vita Biosa Bio w ilości dziesięciu ml, również rozcieńczonych w innym napoju. Etap końcowy terapii to trzydzieści ml Vita Biosa Bio spożywany 3 razy w ciągu doby. http://www.artifications.com/vita-biosa-bio/ to produkt z długim okresem zdatności do spożycia, bo jest to aż 12 miesięcy. Po pierwszym odkręceniu butelki, napój należy trzymać w lodówce, żeby nie utracił swych walorów zdrowotnych. Dużo ruchu, rzucenie nałogów oraz stosowna dieta, dostrzegalnie wzmocni oddziaływanie tego specyfiku.