1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

wawacar

wawacar   , 27

from Milwaukee US Bank

Statistics

Wynajem samochodów Warszawa - GlobalEliteCar

Wypożyczalnia aut Warszawa 6532619951776890480.jpgPropozycja wypożyczalni GlobalEliteCar

Kierowcy marzący o szybkiej jeździe sportowym samochodem mogą już swoje marzenia spełnić, a to wszystko dzięki ofercie wypożyczalni GlobalEliteCar. W porównaniu z klasycznymi wypożyczalniami samochodów GlobalEliteCar postawiła na sportowe emocje i luksus. Wielbicielom pierwszej grupy może zaproponować samochody znane wszystkim fanom rynku motoryzacyjnego - takich marek jak Maserati, Ferrari czy Porsche chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Luksus i komfort to z kolei topowe modele niemieckiej motoryzacyjne trójki, to znaczy Audi, BMW czy Mercedesa, a także Volvo oraz Lexus. Wypożyczalnia GlobalEliteCar stawia na najwyższą jakość obsługi klienta, przez co ma w ofercie parę możliwych opcji do wybrania. Będą to między innymi wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy, a dodatkowo możliwość wynajęcia auta na ślub. Wszystkie bez wyjątku pojazdy klienci otrzymują w bardzo dobrym stanie, wysprzątane i z pełnym bakiem. Jeśli będzie potrzeba będą one podstawiane w dowolne miejsce w kraju.

6532619957595822818.jpgWynajem krótkoterminowy

Okazji na to, aby skorzystać z oferty wypożyczalni GlobalEliteCar naprawdę znajdzie się sporo. Czy będzie to wyjazd wakacyjny do Gdańska, czy delegacja na kilka dni, czy po prostu usterka posiadanego samochodu - we wszystkich takich przypadkach wynajem krótkoterminowy będzie idealnym rozwiązaniem. Oferta wypożyczalni dopasowana została do potrzeb zarówno indywidualnych klientów jak również przedsiębiorców, przez co będzie się sprawdzała w każdej sytuacji. To, co wyróżnia ten rodzaj usług w wypożyczalni GlobalEliteCar, to bardzo proste sprawy formalne, jakie trzeba załatwić. Rezerwację można zrobić przez internet lub telefonicznie, konsultanci są dostępni przez cały czas. Samochód odebrać można w jakimś oddziale, albo poprosić o dostarczenie go we wskazane miejsce.

6532619961526026148.jpgWypożyczenie długoterminowe

Jeżeli ktoś będzie potrzebował wynająć auto na nieco dłuższy czas, to wypożyczalnia GlobalEliteCar będzie dla niego miała ofertę w formie długoterminowego wynajmu. Z rozwiązania tego typu chętnie będą korzystać biznesmeni, ale jest ono dostępne również dla prywatnych osób. Nowoczesne, luksusowe auta z kompleksowym wyposażeniem, niewielka ilość formalności oraz stawki na atrakcyjnym poziomie to tylko niektóre zalety tej oferty. To, co wyróżnia ją dodatkowo, to wysoki komfort klientów jeżeli chodzi o obsługę auta w czasie wynajmu. Bieżący serwis, pełny zakres ubezpieczenia czy zastępcze auto na czas naprawy to rzeczy, które nie interesują wynajmujących, bo będzie się nimi zajmować wypożyczalnia GlobalEliteCar. Podpisanie umowy nie powinno zająć zbyt wiele czasu, a jeśli będzie taka potrzeba można ją bez żadnego problemu rozwiązać na korzystnych warunkach.

6532619966777780994.jpgWynajem na ślub

A może jakiś ekskluzywny pojazd na ślub, który zrobi wrażenie na wszystkich gościach? Z propozycją wypożyczalni GlobalEliteCar jest to możliwe, bowiem jedną z oferowanych przez nią usług będzie wynajem samochodów na tę wyjątkową uroczystość. Auto można wynająć w zestawie z kierowcą, który bezpiecznie zawiezie Młodą Parę wszędzie, gdzie zechcą. Zostanie ono przystrojone i udekorowane i świetnie się będzie prezentować. Do wyboru są przede wszystkim eleganckie limuzyny, ale jeśli ktoś zechce popuścić wodze fantazji, to zdecydować się może także na jakiś sportowy model.