1. Welcome to kiwibox

  We're happy that you are part of our community. Please take a few minutes discover how kiwibox works.

  You want to explore kiwibox on your own? No problem. You can easily restart the tour at any time by using the sidebar if you change your mind.

 2. Logo

  A click on the kiwibox Logo brings you back to the startpage. Besides a menue with a lot of useful links opens if you mouse over.

 3. Notifications

  You may find all of your news, friendship requests and messages up right in the navigation bar.

 4. Settings

  Just mouse over a post and the gearwheel will appear. Here you'll find all the settings for your news.

 5. Supermodul

  The supermodul summarizes various contents. Enjoy exploring!

farnazi_nik

farnazi_nik   , 36

from Miranda

Statistics

انتخاب بهترین و مناسب ترین تیشرت

انتخاب بهترین و مناسب ترین تیشرت 

6598739942054632388.jpg

ایده هایی برای طراحی تی شرت

ایده های طراحی تی شرت از آنچه فکر می نمایید آسان ترند. برای خلق یک طرح بسیار چیزها برای الهام گرفتن وجود دارد. در اینجا چند مورد وجود دارد:

تیـم های موسیقی – مردم در همه دنیا به موسیقی گوش می دهند. طرح تیـم موسیقی مورد علاقه خود را می توانید بر روی یک تی شرت سفارشی با طراحی دلخواه خود قرار دهید. برای این کار مورد های بیشتری وجود دارد. تنها مطمئن شوید از عکسهایی که حاوی حق امتیاز می باشند استفاده ننمایید.

تیـم های تئاتر- تیـم های تئاتر و نمایشنامه خواهندتوانـست از تی شرت ویژه تیـم خود استفاده کنند. آنان خواهندتوانـست تی شرت های ویـژه برای نمایشنامه خود طراحی نمـوده و آنان را برای بدست آوردن پول برای برنامه های خود بفروشند.

مدرسه ها – مدرسه یک محل عالی برای به نمایش گذاشتن تی شرت های سفارشی می باشد. برگذاری یک مسابقه برای گزینش برتریـن طراحی تی شرت از میـان ایده های دانش آموزان می تواند یک اتفاق عالی باشد.

اطلاعات بیشار در سایت تاپ تیشرت به لینک زیر

اینجا


درج آگهی استخدام

درج آگهی استخدام 

در این مطلب می خواهیم اطلاعاتی درمورد درج آگهی در سایت کاریاب به شما همراهان عزیز  ارائه دهیم امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد

https://karyab.net/wp-content/themes/karyab/new_img/landing_h2_1.pngو برایتان مفید باشد. با ما همراه باشید.

 

مزایای ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب :

 • معرفی شرکت شما به بهترین شکل و امکان رقابت با سایر رقبا
 • درج آگهی استخدام در هر زمان و به صورت نامحدود
 • نمایش آگهی های استخدامی شما در سایت و مشاهده آن توسط متخصصین کارجو
 • اطلاع رسانی سریع به روش های متفاوت به کارجویان
 • اطلاع رسانی آگهی های استخدامی از طریق ایمیل
 • انتشار آگهی ها در گروها و شبکه های اجتماعی
 • استخدام بهترین متخصصین در شرکت و سازمان شما
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

 

سایت کاریاب مناسب ترین نیروی انسانی متخصص را به کارفرمایان معرفی می کند و فرصت شغلی مناسب را برای کارجویان نیز فراهم می آورد. با ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب در سریعترین زمان و با کمترین هزینه، بهترین متخصصان ایرانی را در شرکت خود استخدام نمایید.

 

امکانات ویژه ارائه شده در کاریاب:

 • امکان دسترسی به بانک رزومه به روز از متخصصین کشور
 • تفکیک رزومه ها بر اساس رشته ، تخصص و استان مورد نیاز کارفرما
 • نمایش آگهی های استخدامی کارفرما در پنل کارجویان مرتبط با تخصص
 • بررسی اطلاعات آماری آگهی درج شده کارفرما

برای مشاهده اطلاعات بیشتر درمورد  استخدانی به سایت کاریاب مراجعه نمایید


آشنایی با غرقه سازی

آشنایی با غرقه سازی

در این مطلب می خواهیم بصورت مبتدی درمورد غرفه سازی برای شما ارائه دهیم در صورتی که شما نیز قصد ارائه خدمات یا محصولات خود را در نماشگاهی دارید باید درمورد غرفه سازی مطالعاتی و آشنایی داشته باشید. امیدواریم مقاله آشنایی با غرفه سازی برایتان مفید و کاربردی باشد.

6591369227499248226.jpg

غرفه سازی نمایشگاه یکـی از اثر گذارترین راه های تبلیغات و هم چنین ارائـه خدمات و محصولات می باشد.درحال حاضر سایـر صنعت نمایشگاهی به عنوان صنعتی نوپا با بیشتر از 200 سـال قدمت شناخته نمی شود. حضور موفق در نمایشگاه ها ، احتیاج به رعایت نکاتی بیشتری است که یکـی از مهـم ترین آن ها تهیه و تجهیز مکانی است که خریـدار از اجرا کننده کرایه نمـوده است.که در اصطلاح به آن غرفه نمایشگاهی گفته می شود. غرفه سازی و تجهیز غرفه ، احتمالا با ارزش مترین بخـش کمپانـی در نمایشگاه به شمار می آید. به این معنی که هر چه غرفه شما قـشنگ تر و کاملتر باشد ، چشم بیننده را خیره نمـوده و به شما این توانایی را خواهـد داد که اعتماد مخاطب را جلب نمایید و امکانات غرفه از جمله ویترین های نمایش محصول و خدمات ، میز های کانتر برای اطلاع رسانی و معرفی محصول ، اتاق مذاکره ، پوسترهای نصب شده در غرفه ، گل آرایی و غیره شما را قادر به معرفی هر چه مناس


آموزش صفر تا صد ایندیزاین

آموزش صفر تا صد ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc 2018 کامل از مقدماتی تا پیشرفته

در این مطلب می خواهیم به آموزش صفر تا صد ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc 2018 کامل از مقدماتی تا پیشرفته  برای شما کاربران عزیز بپردازیم. امیدواریم مقاله آموزش صفر تا صد ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc 2018 مورد توجه شما قرار بگیرد و برای شما مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید. 

6579795497518953496.jpg

آموزش صفر تا صد ایندیزاین

فصل اول: آشنایی با ادوبی ایندیزاین Learn InDesign :

در این فصل، میپزدازیم به اصول پایه ای و ضروری کار با adobe indesign cc 2018 و کار هایی مانند اضافه کردن متن  (Add – edit text) و جایگزینی آنها با انواع تصاویر گرافیکی (Add – replace graphics) ، جابه جا کردن اشیاء. چاپ کردن و ساخت فایل های پی دی اف (print PDF) خواهیم پرداخت.

فصل دوم: ساخت اسناد جدید Create a Document :

در این فصل یاد میگیریم که چطور documents های جدیدی را بسازیم و اینکه چطور خط کش های راهنما (Guides and measurements) را روی آنها قرار بدهیم تا بتوانیم با دقت کامل روی آنها کار کنیم. همچنین نحوه اضافه کردن فریم متن text frames ، و تایپ و ویرایش متون (Type – edit text) و اعمال غالب بندی متون (Apply text formatting) و وارد کردن تصاویر گرافیکی graphics  و روش ها و ترفند های خروجی گرفتن و ذخیره سازی اسناد (Save – revert documents) را برسی میکنیم.

فصل سوم: نحوه مدیریت و سازماندهی صفحات  Manage Pages :

در این بخش یاد میگیریم که چطور اسناد با صفحات زیاد را سازماندهی کنیم و روش های کار کردن و عملیات پایه ای مانند وارد کردن صفحات ، پاک کردن و جابه جایی (Insert, delete, move pages) صفحات را برسی میکنیم. همچنین ساخت و اعمال مستر پیج (master pages) و تنظلم حاشیه ها و خطوط راهنمای ستونها (Set margin – column guides) و سایر عملیات مانند تغییر اندازه ، و ساخت شماره صفحات اتوماتیک page numbering روی تمام صفحات را آموزش خواهیم داد.

فصل چهارم: کار با متون ایندیزاین Text :

یکی از مهم ترین قسمت های هر صفحه ، متون و نوشته های آن است که تاثیر بسیار زیادی بر روی کیفیت صفحه طراحی شده و جلب نظر خواننده دارد. در این فصل به صورت کامل میپردازیم به روش های کار با متون ایتدیزاین و از وارد کردن متن (Import text) از سایر منابع مانند فایل ورد و اکسل شروع میکنیم. و روش های Thread text frames کردن تکست فریم ها را برسی میکنیم. و خصیصه های فریم متن text frame attributes را تنظیم میکنیم. و انواع کاراکترهای ویژه  special characters را وارد میکنیم و از ابزارهای قدرتمند ایندیزاین مانند Story Editor استفاده خواهیم کرد. و نحوه استفاده از ابزار غلط گیر خودکار Check spelling را برسی میکنیم و نحوه استفاده از دیالوگ باکس Find/Change را برسی میکنیم و در آخر انواع روشهای قرار دادن متن روی مسیر های تخت و دایره Put text on a path را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.

فصل پنجم: آموزش کار با گرافیک ها ایندیزاین Graphics :

یکی از قدرتمندترین ویژگی های نرم افزار ایندیزاین ، مخصوصا در ورژن adobe indesign cc 2018 ، توانایی وارد کردن انواع گرافیک ها از سایر منابع به داخل صفحه طراحی شده ما است. در این فصل ، به صورت کامل، روش های کار با پنل لینک Links panel ، و روش های ویرایش گرافیک ها در نرم افزار اصلی شان (Edit graphics in original app) و همچنین سایر تکنیک های کاربردی برای بریدن و جاسازی گرافیک ها در فریم (Crop -fit graphics to frame) را در محیط نرم افزار ایندیزاین را به شما طراحان گرافیک عزیز، آمزوش خواهیم داد.

فصل ششم: کار با آبشن های رنگ و وضوح تصویر Color and Transparency :

فریم ها و مسیر ها (frames – paths) از عناصر مهم هر صفحه محسوب میشوند و کار غالب بندی و مشخص کردن حد و مرز هر صفحه را انجام میدهند. این فصل، یکی از جذاب ترین بخش های این دوره آموزشی است که به کار کردن با استروک ها Stroke  و پرکردن فریم ها و مسیرها خواهد پرداخت. در این پکیج آموزشی ، نحوه کار کردن با آبشن های شفافیت Transparency و افکت های ایجاد سایه drop shadows ، کار با آبشن های پلت رنگی (color swatches) و … خواهیم پرداخت و روش هایی را برای پرهیز از بعضی از خطا هایی که گرافیست های حرفه ای هم با آنها مواجه میشوند را به شما آموزش خواهیم داد. همچنین ترفند های ساخت و اعمال پالت های شیب رنگی (Create – apply gradient swatches) را با هم تمرین خواهیم کرد.

فصل هفتم: کار با فریم ها و مسیر ها Frames and Paths :

در این فصل ، به صورت کامل تمام مبحث کار با فریم ها و مسیر ها را برسی میکنیم و تمام نکات ضروری برای طراحی یک صفحه حرفه ای را به شما آموزش خواهیم داد. در ابتدا روش های کشیدن و ویرایش شکل های مسیر ها و فریم (Draw -edit path – frame shapes) را با هم تمرین میکنیم و با آبشن های گرد کردن گوشه های آنها کار مان را ادامه خواهیم داد. و همچنین افکت ساخت حاشیه برای متن (text outlines) را در ایندیزاین ، برسی خواهیم کرد.

فصل هشتم: مدیریت آبجکت ها Manage Objects :

اولین نشانه یک گرافیست ، قدرت مدیریت روی آبجکت های داخل یک صفحه است و در این فصل هم به دستورات پایه ای برای مدیریت آبجکت ها خواهیم پرداخت. و نحوه اصلاح مقیاس Scale ، گردش rotate ، عملیات کپی کردن duplicate و تغییر در اندازه transform آبجکت ها را برسی خواهیم کرد. و نحوه حرکت دادن و قرار دادن آنها روی یکدیگر و ساخت و کنترل لایه ها (Create – control layers) و همچین روش های طراز کردن و توزیع و دسته بندی انها (Align, distribute, group) را به شما یاد خواهیم داد. همچین به شما یاد خواهیم داد که چطور با متون مورب  (text wrap) کار کنید و با آبجکت های دارای لنگر anchored objects در متون مختلف کار کنید.

فصل نهم: غالب بندی متون ایندیزاین Text Formatting :

یکی دیگر از جنبه های مدیریت صفحات ، نحوه غالب بندی آنها است. و در این فصل هم به روش های اعمال و پیکره بندی پیچیده متن (advanced character formatting) خواهیم پرداخت. در این بخش به سایر دستورات که به مدیریت متون مانند پیدا کردن و جایگزینی آنها (Find Font) است، خواهیم پرداخت و یاد میگیریم که چطور غالب بندی را روی یک پاراگراف (formatting to paragraph) اعمال کنیم. و تکنیک های استفاده از دراپ کپ  drop caps را برسی میکنیم و روش های اضافه کردن قوانین با خطوط بالا یا پایین یک پاراگراف (rules above – below a paragraph) را با هم تمرین خواهیم کرد. همچنین روش هایی را برای تنظیم tabs ها و tab stops ها برسی خواهیم کرد. و تکنیک هایی را برای بسط دادن و یا نصف کردن خودکار پاراگراف ها (Span – split paragraphs) برسی خواهیم کرد. حتما شما هم نقاط و اعداد خودکار را داخل متون مختلف دیده اید ؟ در این دوره ، روش های اضافه کردن بولت و نامبر (automatic bullets – numbers) را به شما یاد خواهیم داد. و به شما یاد خواهیم داد که چطور پیکره بندی متن ها (Find/Change text formatting) را پیدا کنید و آنها را تغییر بدهیم. همچنین روش های ساخت جعبه های رنگی و سایه دار (Highlight paragraphs – boxes) را برسی میکنیم.

فصل دهم: کار با استایل های ایندیزاین Styles :

یکی از روش هایی که میتواند در وقت شما صرفه جویی کند؛ ساخت و استفاده مجدد از انواع استایل ها است. در این فصل ، به روش های ساخت و اعمال انواع استایل ها (Create – apply paragraph styles) خواهیم پرداخت و نحوه استفدهد از کاراکتر استایل character styles را به شما عزیزان، آموزش خواهیم داد. و یاد میگیریم که چطور انها را ویرایش و تعریف مجدد (Edit – redefine styles) کنیم. و ویژگی های آبجکت استایل object styles را تحلیل و برسی میکنیم.

فصل یازدهم: کار با جداول تیبل Tables :

خیلی از کاربران با ساخت و مخصوصا ویرایش جدول ایندیراین مشکل دارند! در این فصل ساخت و ادیت table ها را برسی میکنیم و نحوه ساختن سطر و ستون (Adjust rows – columns) را انجام میدهیم.در گام بعدی، روشهای غالب بندی Format a table – cells برسی میکنیم و یاد میگیریم که چطور گرافیک ها را داخل سلول ها (Place graphics cells) قرار بدهیم.

فصل دوازده: اسناد تعاملی  Interactive Documents :

یکی از ویژگی های فوق العاده ایندیزاین ، متصل کردن اسناد و اضافه کردن لینک ها (Add hyperlinks) در صفحات مختلف است.در این فصل، به شما یاد میدهم که چطور یک فایل پی دی اف تعاملی Interactive PDF بسازید و از آن یک سند برای وب خروجی بگیرید (web with Publish Online) و با آبشن های صفحه پرینت ایندیزاین (print dialog box options) کار کنید.

خب دوستان به انتهای توضیحات درمورد آموزش صفر تا صد ایندیزاین به زبان فارسی indesign cc 2018 رسیدیم. برای مشاهده و دانلود معرفی ویدئویی آموزش تصویری صفحه بندی در ایندیزاین و همچنین سایر آموزش های فارسی به سایت ۳ dmaxfarsi مراجعه نمایید.

 

منبع مطلب


عیب یابی و ارتقای کامپیوتر

عیب یابی و ارتقای کامپیوتر

6579078302994518550.jpg

اشکالی زدایی کامپیوتر عملیاتی است که طی آن مشکلات ایجاد شده در دستگاه شناسایی و از بین می روند. فارغ از کیفیت تولید قطعات کامپیوتر مورد استفاده (سخت افزار دستگاه) و نرم افزارهای نوشته شده برای این دستگاه (نرم افزار دستگاه) به طور کلی این احتمال است که دستگاه شما با مشکل مواجه شده و مختل می گردد.

از این رو تسلط و آشنایی با فرآیند اشکال ردایی و برخورد منطقی و مبتنی بر علم با مشکلات پیش آمده خواهد توانست علاوه بر کمبود هزینه، صرفه جوئی در وقت را هم در پی خواهد داشت. از این رو استفاده از نرم افزارهای رفع مشکلات کامپیوتر خواهد توانست کمک شایانی برای  تشخیص عیب ها ایجاد گردیده در دستگاه نماید.

در این فسمت فصد داریم تا شما دوستان عزیز را با بعضی از نرم افزارهای اشکال زدایی کامپیوتر آشنا کنیم. امروزه نرم افزارهای عیب یابی زیادی طراحی و عرضه شده اند که بعضی از آن ها عبارتند از: نر م افزارهای  عیب یابی POST ، نرم افزارهای اشکال زدایی جانبی، اپلیکیشن های عیب یابی کامپیوتر ارائه گردیده به وسیله سیستم عامل و نرم افزارهای اشکال زدایی آماده. و استفاده و جاگیری این اپلیکیشن ها بسته به نوع و عملکرد آن ها گوناگون است.

مانند بعضی از این اپلیکیشن های  داخل سخت افزار کامپیوترهای شخصی، بعضی دیگر داخل تجهیزات جانبی (نظیر کارت های الحاقی )، بعضی دیگر به همراه سیستم عامل و بسیاری از آنها به عنوان محصولات نرم افزاری مجزائی ارائه گردیده اند.

چطوری سیستم خود را قوی تر کنیم؟

قوی کردن سیستم شخصی یکی از آن های کارهایی می باشد که بعضی اوقات ممکن است دردسر زیادی و هزینه بالای داشته باشد. بسیاری  مواقع می توان با گزینش درست در عوض کردن قطعه ای مخص.ص به هدف خود یعنی برای زیاد کردن سرعت تا اندازه قابل قبول است دست پیدا کرد. در اینجا نباید ها و بایدها که برای قوی کردن  نرم افزاری یا سخت افزاری با آن مواجه هستید بیان شده است.

CPU

این بخش قلب کامپیوتر است و تعویض آن اثر بیشتری در سیستم شما می گذارد. با این حال عوض کردن آن هم کار آسانی نیست و از طرفی گران قیمت ترین بخش کامپیوتر است ولی جدای از قیمت اکثر مواقع نمی توانید از سی پی یو ای استفاده نمایید که گذشته مادربورد چند سال پیش خریده اید. که می بایست مادربورد خودتان را هم عوض کنید و این یعنی هزینه خیلی بالا.

RAM

بعد از پردازنده ، رم زیادترین نقش را در سرعت اجرای سیستم دارد. رم ها به طور کلی قیمت زیادی ندارند و می بایست فقط مطمئن گردید که سرعت رم های قبلی که تمایل دارید عوض کنید با رم جدید یکی باشد ، اگر هم تمایل دارید همه ی رم ها را عوض کنید می بایست مطمئن باشید مادر بورد شما از چه سرعتی پشتیبانی می کند. به جای بهده گیری از یک رم ۲ گیگابایت و یک رم یک گیگ ، استفاده از دو رم دو گیگ بازده زیادی دارد.

ard Drive

عوض کردن هارد یکی از بی دردسر ترین بخش ها است. ساده ترین راه خریدن یک هارد پرسرعت متعارف با دور زیاد است که هزینه زیادی هم ندارد. برای مثال یک هارد دو ترابایتی ساتا با سرعت ۷۲۰۰ قیمتی حدود ۲۷۰ هزار تومان دارد. راه دیگر این می باشد یک هارد SSD سریع خریداری کنید. این هارد ها قیمت زیادی دارند و به مراتب سریع تر از هارد های HHD می باشند.

VGA Card کارت گرافیک

اگر تمایل دارید بازی های خود با بیشترین کیفیت اجرا نمایید برای قوی کردن کارت گرافیک معمولا به دردسر خواهید افتاد چون که هزینه کارت گرافیک بسیار بالا می باشد مخصوصا آنکه بیشتر کارت های گرافیکی به مادربورد های تازه و پاورهای قدرتمندی احتیاج دارند. می توان با قیمت  کمی بیشتر یک کارت گرافیک خوبی ایجاد کرد. در نظر داشته باشید که موقع خرید کارت گرافیک مدل مادربورد خود را به فروشنده بگویید تا شما را راهنمایی کند.